Open’er ogłasza drugi rzut Beat Stage. I znowu się zachwycamy

Fot. Materiały promocyjne
News
b

Nie ochłonęliśmy jeszcze po wiadomości o tym, że Beat Stage powraca na gdyński festiwal wraz z garścią fantastycznych artystów, a już organizatorzy imprezy ogłosili kolejne gorące nazwiska, które pojawią się na „tanecznej scenie Open’era”.

Beat Stage – znamy pełen line-up

Dosłownie kilka dni temu pisaliśmy o tym, że Beat Stage ponownie stanie na terenie Open’era. Wraz z tym ogłoszeniem dowiedzieliśmy się także, kto na niej wystąpi. Między 29 czerwca a 2 lipca w Gdyni zameldują się Adam Beyer (1.07), Lilly Palmer (30.06), Nicole Moudaber (2.07), Anfisa Letyago (1.07), Paco Osuna (29.06) oraz VTSS (30.06). Do tej zacnej grupy dołączą również: Boys Noize, Stella Bossi, catz 'n dogz, An On Bast, AGIM & Jurek Przezdziecki, Aksamit i MANOID. Tym samym line-up sceny zostaje oficjalnie zamknięty.

Open’er wśród najlepszych polskich festiwali z muzyką elektroniczną

Open’era nie mogło zabraknąć w naszym przewodniku po najlepszych polskich festiwalach z muzyką elektroniczną. Podczas każdej edycji imprezy największym gwiazdom muzyki pop oraz alternatywy od lat towarzyszą również występy świetnych artystów szeroko pojętej sceny elektronicznej i klubowej, o czym mogliśmy przekonać się przy okazji dzisiejszego ogłoszenia line-upowego.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

beat stage
Fot. Materiały promocyjne

Open’er 2022: Co oprócz Beat Stage?

Do tej pory anonsowano także Playboia Carti oraz The SmileMegan Thee Stalion oraz Little Simz wystąpią jako przedstawicielki kobiecej sceny rapowej. Zapowiedziano też Tove LoYolę oraz Kenny’ego Hoopla. No i nie można zapomnieć o Glass Animals, którzy z niesamowicie udaną płytą Dreamland zagrają koncert na Orange Main Stage. Jednym z największych ogłoszeń Alter Artu do tej pory był zespół Måneskin – zwycięzcy Eurowizji 2021. Ponadto podczas festiwalu wystąpią między innymi: Years & Years oraz Royal Blood, Dua LipaImagine DragonsTwenty One PilotsMartin GarrixJessie WareThe Chemical BrothersCigarettes After SexMichael Kiwanuka oraz Inhaler.

Open’er Fetival 2022 odbędzie się w Kosakowie dniach 29 czerwca – 2 lipca. Widzimy się pod sceną!

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →