Beat Stage powróci na Open’era

Fot. Materiały promocyjne
News
open’er Festival 2022 – kto jeszcze zagra na festiwalu?

Organizatorzy tegorocznej edycji Open’era nie zwalniają tempa. Właśnie poznaliśmy artystów, którzy zaprezentują się na Beat Stage.

Beat Stage 2022

„Beat Stage powraca! I to z najmocniejszym line-upem w historii Open’era!” – taka informacja pojawiała się w mediach społecznościowych festiwalu. Organizatorzy gdyńskiej imprezy nie tylko zapowiedzieli, że słynna Beat Stage ponownie pojawi się na festiwalu, ale również ogłosili wykonawców, którzy się na niej zameldują.

Do dotychczasowego składu Open’era dołączyli twórcy z kręgu muzyki elektronicznej: Adam Beyer (1.07), Lilly Palmer (30.06), Nicole Moudaber (2.07), Anfisa Letyago (1.07), Paco Osuna (29.06) oraz VTSS (30.06). A to dopiero część muzyków, którzy zameldują się na Beat Stage. Wkrótce poznać powinniśmy kolejne duże nazwiska.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Open’era nie mogło zabraknąć w naszym przewodniku po najlepszych polskich festiwalach z muzyką elektroniczną. Podczas każdej edycji imprezy największym gwiazdom muzyki pop oraz alternatywy od lat towarzyszą również występy świetnych artystów szeroko pojętej sceny elektronicznej i klubowej, o czym mogliśmy przekonać się przy okazji dzisiejszego ogłoszenia line-upowego.

Open’er Festival 2022 – kto jeszcze zagra na festiwalu?

Do tej pory anonsowano także Playboia Carti oraz The Smile. Megan Thee Stalion oraz Little Simz wystąpią jako przedstawicielki kobiecej sceny rapowej. Zapowiedziano też Tove LoYolę oraz Kenny’ego Hoopla. No i nie można zapomnieć o Glass Animals, którzy z niesamowicie udaną płytą Dreamland zagrają koncert na Orange Main Stage. Jednym z największych ogłoszeń Alter Artu do tej pory był zespół Måneskin – zwycięzcy Eurowizji 2021. Ponadto podczas festiwalu wystąpią między innymi: Years & Years oraz Royal Blood, Dua LipaImagine DragonsTwenty One PilotsMartin GarrixJessie WareThe Chemical BrothersCigarettes After SexMichael Kiwanuka oraz Inhaler.

Open’er Fetival 2022 odbędzie się w Kosakowie dniach 29 czerwca – 2 lipca. Widzimy się pod sceną!

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →