The Chemical Brothers to pewniak na Open’er Festival 2022

fot. Hamish Brown
News
The Chemical Brothers Open'er Festival 2022

The Chemical Brothers zostali zapowiedziani, jako jedni z headlinerów już na Open'er Festival 2020. Z wiadomych przyczyn tegoroczna edycja imprezy odbyć się nie może. Mamy jednak wiadomość na otarcie łez - elektroniczny duet zatrzęsie lotniskiem w Kosakowie już w przyszłym roku. Oficjalnie!

The Chemical Brothers na Open’er Festival 2022

Dwa lata temu duet świętował swoje trzydziestolecie na scenie, natomiast na nadchodzącej edycji wydarzenia, również będzie miał co celebrować. Dokładnie dwie dekady po swoim pierwszym występie na Open’er Festival, The Chemical Brothers wrócą na tamtejszą scenę i zafundują Wam występ, jakiego nie zapomnicie. Artyści zagrają jeden z ostatnich koncertów podczas całego wydarzenia i jako headlinerzy zamkną swoim show Orange Main Stage. Jest na co czekać – muzyka, wizualizacje, klimat. Duet swoim setem rozgrzeje Was ostatniego dnia festiwalu  – do zobaczenia pod sceną drugiego lipca 2022 roku. I pamiętajcie – save the date!

The Chemical Brothers Open'er Festival 2022

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

The Chemical Brothers – wyczekane ogłoszenie fanów elektroniki

Open’er Festival raczej nie jest priorytetową imprezą dla osób ukierunkowanych na muzykę klubową. Jest przecież płocki Audioriver, Tauron Nowa Muzyka w Katowicach, czy krakowski Unsound. A oprócz tego, cała masa mniejszych, nie aż tak komercyjnych festiwali, które swoim line-upem będą zdecydowanie bardziej kuszące, od gdyńskiego wydarzenia. Ogłoszenie The Chemical Brothers, jako headlinerów jest jednak wystarczającym argumentem, aby wziąć pod uwagę wyrwanie się do Kosakowa choćby na jeden dzień. Brytyjski duet da swoje show w wieczór zamknięcia Open’er Festival 2022 i już to może oznaczać, że będzie się działo!

The Chemical Brothers – The Darkness That You Fear

Czekacie na przyszłorocznego Open’era tak samo, jak my?Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →