The Chemical Brothers dzielą się nowym, pełnym nadziei singlem

Fot. Materiały prasowe
News
The Chemical Brothers powracają z nowym singlem

Brytyjski duet The Chemical Brothers zaprezentował pierwszy nowy kawałek od 2019 roku. Posłuchajcie The Darkness That You Fear.

Toksyczni bracia z nowym utworem

Do sieci trafił właśnie najnowszy singiel The Chemical Brothers zatytułowany The Darkness That You Fear. Możecie go przesłuchać poniżej:

The Chemical Brothers – The Darkness That You Fear

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Kiedy połączyliśmy te różne głosy z muzycznym flow, poczuliśmy przypływ optymizmu i chcieliśmy się tym podzielić. Dlatego też The Darkness That You Fear to pełna nadziei piosenka – stwierdza w oficjalnym komunikacie Tom Rowlands.

The Chemical Brothers kochają dub

Singiel Brytyjczyków pojawił się zaraz po tym się po tym, jak duet składający się z Toma Rowlandsa i Eda Simonsa podzielił się nowym miksem eksplorującym ich miłość do muzyki dub.

Godzinny miks jest pierwszym z planowanej serii tematycznych miksów weteranów sceny elektronicznej, którzy w zeszłym miesiącu uruchomili nową stację Radio Chemical dla Sonos Radio.

Jesteśmy podekscytowani, że możemy przedstawić wam nasze ulubione utworów, które są rezultatem głębokiego kopanie w naszych kolekcjach płyt. Mamy nadzieję, że znajdziecie tam coś dla siebie niezależnie od pory dnia, w której będziecie słuchać naszego miksu – skomentował Ed Simons.

The Chemical Brothers mają w planach pojawić się na kilku tegorocznych letnich festiwalach, takich, jak m.in.: Creamfields, Lowlands i TRNSMT.

The Dust Brothers

Założony w 1992 roku zespół początkowo nazywał się The Dust Brothers (dla uhonorowania duetu producentów z Ameryki), jednak w 1995 roku kwestie prawne zmusiły ich do zmiany nazwy. Od tego czasu duet zdołał wydać 9 studyjnych płyt. Ostatnia z nich No Geography ukazała się w 2019 roku.

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →