The Chemical Brothers dzielą się nowym, pełnym nadziei singlem

Fot. Materiały prasowe
News
The Chemical Brothers powracają z nowym singlem

Brytyjski duet The Chemical Brothers zaprezentował pierwszy nowy kawałek od 2019 roku. Posłuchajcie The Darkness That You Fear.

Toksyczni bracia z nowym utworem

Do sieci trafił właśnie najnowszy singiel The Chemical Brothers zatytułowany The Darkness That You Fear. Możecie go przesłuchać poniżej:

The Chemical Brothers – The Darkness That You Fear

Kiedy połączyliśmy te różne głosy z muzycznym flow, poczuliśmy przypływ optymizmu i chcieliśmy się tym podzielić. Dlatego też The Darkness That You Fear to pełna nadziei piosenka – stwierdza w oficjalnym komunikacie Tom Rowlands.

The Chemical Brothers kochają dub

Singiel Brytyjczyków pojawił się zaraz po tym się po tym, jak duet składający się z Toma Rowlandsa i Eda Simonsa podzielił się nowym miksem eksplorującym ich miłość do muzyki dub.

Godzinny miks jest pierwszym z planowanej serii tematycznych miksów weteranów sceny elektronicznej, którzy w zeszłym miesiącu uruchomili nową stację Radio Chemical dla Sonos Radio.

Jesteśmy podekscytowani, że możemy przedstawić wam nasze ulubione utworów, które są rezultatem głębokiego kopanie w naszych kolekcjach płyt. Mamy nadzieję, że znajdziecie tam coś dla siebie niezależnie od pory dnia, w której będziecie słuchać naszego miksu – skomentował Ed Simons.

The Chemical Brothers mają w planach pojawić się na kilku tegorocznych letnich festiwalach, takich, jak m.in.: Creamfields, Lowlands i TRNSMT.

The Dust Brothers

Założony w 1992 roku zespół początkowo nazywał się The Dust Brothers (dla uhonorowania duetu producentów z Ameryki), jednak w 1995 roku kwestie prawne zmusiły ich do zmiany nazwy. Od tego czasu duet zdołał wydać 9 studyjnych płyt. Ostatnia z nich No Geography ukazała się w 2019 roku.

Polub muno.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Aurora w klipie The Chemical Brothers. Zobacz Eve Of Destruction

11 czerwca 2019
The Chemical Brothers dzielą się nowym, pełnym nadziei singlem

The Chemical Brothers ze statuetkami Grammy 2020

28 stycznia 2020
The Chemical Brothers dzielą się nowym, pełnym nadziei singlem

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.