Miłość do muzyki dub w nowym miksie The Chemical Brothers

News
The Chemical Brothers

Tom Rowlands i Ed Simons, znani jako The Chemical Brothers, rozpoczęli nowy projekt o nazwie Radio Chemical, serię miksów, w których będą eksplorować różne gatunki muzyczne.

The Chemical Brothers. Siła muzyki

Wraz ze startem stacji radiowej, dwójka artystów będzie również wydawać serię ekskluzywnych, nowych i różnorodnych miksów. Pierwszy z nich skupia się na ich miłości do dubu i reggae. Zdaniem The Chemical Brothers siła muzyki dub tkwi w jej prostocie – „gdzie opóźnienie, które samo się powtarza, może być równie ekscytujące jak szczery tekst„.

Radio Chemical – Episode 1: Dub Mix

Nadawana za pośrednictwem Sonos Radio audycja rozpoczęła się 5 marca od Dub Mix, zestawu, w którym muzycy wykorzystują swoją miłość do muzyki dub autorstwa Dennis BovellKing Tubby, Sly & Robbie, Dub Syndicate, Jah Shaka i Scientist. Stacja dostępna jest wyłączne w USA i Wielkiej Brytanii, jednak z czasem inne państwa również będą miały dostęp do rozgłośni.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

In The Dub Mix jest wyrazem naszej miłości do muzyki dub. Gdzie podstawą jest perkusja i bas, a głównym instrumentem pulpit mikserski. Gdzie 'delay’ może być tak ekscytujący, jak szczery tekst. Wiele z tej muzyki przesuwa granice tego, co można zrobić z wieloma ścieżkami i zastosowaniem echa, eq i fazy.

Ten projekt to dla nas nowa inspiracja coś, dzięki czemu można znaleźć interpretację muzyki na nowo. Jesteśmy podekscytowani, że możemy dostarczyć wam wybór niektórych z naszych ulubionych utworów. Głębokie kopanie w naszych kolekcjach płyt. Mamy nadzieję, że znajdziecie tam coś dla siebie niezależnie od pory dnia, w której będziecie słuchać. Słuchajcie na bieżąco ekskluzywnych miksów DJ-skich, które będą eksplorować niektóre z naszych muzycznych pasji

– skomentowali Tom i Ed.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →