The Chemical Brothers wypuścili DJski miks świąteczny

News
Świąteczny prezent od The Chemical Brothers

Brakuje wam świątecznej atmosfery? W takim razie pozwólcie aby zadbał o nią brytyjski duet The Chemical Brothers.

Reklama

Świąteczny prezent od The Chemical Brothers

Odd Bob Distress In The Area – tak nazywa się 60-minutowy miks, który właśnie udostępnił w sieci zespół The Chemical Brothers. Tom Rowlands i Ed Simons nie zdradzili niestety tracklisty, my natomiast możemy Wam powiedzieć, że jest to naprawdę znakomita porcja muzyki, na którą składają się dźwięki spod znaku electro, techno, house, acid i breakbeat.

Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku z Chemicznej Centrali! Tom i Ed dostarczają Wam nowy, ekskluzywny mix, którym możecie się cieszyć w najbliższych dniach! Trzymajcie się ciepło – napisał na Twitterze duet

Jeśli szukacie więc idealnego podkładu muzycznego pod świąteczną domową imprezkę w rodzinnym gronie to Odd Bob Distress In The Area sprawdzi się w tym przypadku znakomicie.

Miksu możecie posłuchać pod tym linkiem.

The Chemical Brothers – od lat najlepsi w swojej kategorii

W tym roku mija dokładnie 25 lat od wydania debiutu The Chemical Brothers Exit Planet Dust. Podczas gdy wielu artystów po tylu latach dosięgnąłby syndrom wypalenia, Ed Simmons i Tom Rowlands z każdą kolejną płytą potwierdzają swoją wielkość. Wydany w 2015 roku Born In The Echoes był szóstym wydawnictwem The Chemical Brothers z rzędu, które wylądowało na szczycie najlepiej sprzedających się płyt na Wyspach i uczyniło ich elektronicznym projektem z największą liczbą albumów na pierwszym miejscu w historii notowań w UK.

W ubiegłym roku ich 9. płyta No Geography była bezsprzecznie jedną z najważniejszych w muzyce elektronicznej, co potwierdziły nagrody Grammy w kategoriach Best Dance/Electronic Album oraz Best Dance Recording za kawałek Got to Keep On. Natomiast DJ Mag uznał duet za najlepszy Live Act 2019 roku.

The Chemical Brothers – Believe

Polub muno.pl na Facebooku:

Sprawdź także


The Chemical Brothers ze statuetkami Grammy 2020

28 stycznia 2020
The Chemical Brothers wypuścili DJski miks świąteczny

The Chemical Brothers pojawili się na charytatywnej składance

15 czerwca 2020
The Chemical Brothers wypuścili DJski miks świąteczny

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.