The Chemical Brothers wypuścili DJski miks świąteczny

News
Świąteczny prezent od The Chemical Brothers

Brakuje wam świątecznej atmosfery? W takim razie pozwólcie aby zadbał o nią brytyjski duet The Chemical Brothers.

Świąteczny prezent od The Chemical Brothers

Odd Bob Distress In The Area – tak nazywa się 60-minutowy miks, który właśnie udostępnił w sieci zespół The Chemical Brothers. Tom Rowlands i Ed Simons nie zdradzili niestety tracklisty, my natomiast możemy Wam powiedzieć, że jest to naprawdę znakomita porcja muzyki, na którą składają się dźwięki spod znaku electro, techno, house, acid i breakbeat.

Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku z Chemicznej Centrali! Tom i Ed dostarczają Wam nowy, ekskluzywny mix, którym możecie się cieszyć w najbliższych dniach! Trzymajcie się ciepło – napisał na Twitterze duet

Jeśli szukacie więc idealnego podkładu muzycznego pod świąteczną domową imprezkę w rodzinnym gronie to Odd Bob Distress In The Area sprawdzi się w tym przypadku znakomicie.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Miksu możecie posłuchać pod tym linkiem.

The Chemical Brothers – od lat najlepsi w swojej kategorii

W tym roku mija dokładnie 25 lat od wydania debiutu The Chemical Brothers Exit Planet Dust. Podczas gdy wielu artystów po tylu latach dosięgnąłby syndrom wypalenia, Ed Simmons i Tom Rowlands z każdą kolejną płytą potwierdzają swoją wielkość. Wydany w 2015 roku Born In The Echoes był szóstym wydawnictwem The Chemical Brothers z rzędu, które wylądowało na szczycie najlepiej sprzedających się płyt na Wyspach i uczyniło ich elektronicznym projektem z największą liczbą albumów na pierwszym miejscu w historii notowań w UK.

W ubiegłym roku ich 9. płyta No Geography była bezsprzecznie jedną z najważniejszych w muzyce elektronicznej, co potwierdziły nagrody Grammy w kategoriach Best Dance/Electronic Album oraz Best Dance Recording za kawałek Got to Keep On. Natomiast DJ Mag uznał duet za najlepszy Live Act 2019 roku.

The Chemical Brothers – Believe

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →