The Chemical Brothers powracają do korzeni! Nowy singiel to murowany hit

The Chemical Brothers / fot. Hamish Brown via Facebook
Kultura News
The Chemical Brothers

Wielki dzień dla fanów The Chemical Brothers oraz muzyki elektronicznej. Legendarny duet, który powraca z nowym albumem po wydawniczej przerwie zapowiedział premierę swojej książki, a także opublikował świeży singiel "Live Again". To jeden z najlepszych utworów jakie usłyszeliśmy w tym roku - zapnijcie pasy!

„Stare, dobre Chemicalsy!”

Na początku wiosny duet Toma Rowlandsa i Eda Simonsa zaprezentował swoje pierwsze utwory od 2019 roku – No Reason oraz All Of A Sudden, które potwierdzały plany Chemicalsów na premierę nowego longplaya. Apetyt rośnie w miarę jedzenia, a do jesieni jeszcze trochę czasu. Mamy już lato i sezon festiwalowy – chłopaki zainaugurowali go w najlepszy sposób wydając kolejny singiel – ale za to jaki! Najnowszy kawałek Live Again jest spełnieniem marzeń dla każdego fana, którzy tęsknili za ich starym stylem – fuzją gitar z elementami tanecznej elektroniki oraz wokalu – w tym utworze francuska Halo Maud. To tak jakbyście połączyli charakterystyczne cechy dla My Bloody Valentine, Tame Impali oraz Daft Punk… a w sumie to równie dobrze moglibyście pomyśleć, że utwór ten zrobił Vitalic, bowiem w ostatnich latach prędzej takiej fuzji można było się spodziewać właśnie po Francuzie – jest psychodelicznie, ale tanecznie, bardzo przebojowo i melodyjnie. Murowany hit!

Przypomnijmy, że najbliższa okazja do prapremierowego przekonania się o tym, będzie mieć miejsce w sierpniu w chorzowskim Parku Śląskim na FEST Festival. W takiej formie to możemy się spodziewać jednego z najlepszych koncertów tego roku.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

The Chemical Brothers – Live Again

Zobacz także: Historia „Star Guitar”. The Chemical Brothers sięgnęli gwiazd

Wraz z wydaniem najnowszego utworu, The Chemical Brothers ogłosili także swoją pierwszą oficjalną książkę Paused in Cosmic Reflection. Dowiemy się z niej o trzydziestu latach ich kariery na scenie muzycznej od występów w Manchesterze jak i innych ważnych miejscach na przestrzeni dekad. Poza samymi zainteresowanymi pojawią się również historie ich licznych kolegów z branży m.in. Noela Gallaghera z Oasis, Becka oraz Erola Alkana i wielu innych. Znajdziemy również wiele niepublikowanych wcześniej ilustracji, fotografii, projektów oraz plakatów. Publikacja ukaże się 28 października nakładem White Rabbit.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →