Finalna decyzja festiwalu Audioriver

News
Audioriver Park Editon 2021 - kto kiedy zagra?

Audioriver Festival wciąż nie określił, czy jeszcze w tym roku możemy liczyć na powtórkę z festiwalowej rozrywki. Nadszedł jednak czas, aby organizatorzy zajęli zdecydowane stanowisko.

Audioriver – być albo nie być

Płocki festiwal wciąż trzyma w ryzach nas i nasze emocje, od kilku miesięcy klucząc pomiędzy jednoznacznym TAK, a kategorycznym NIE. Ostatnie rozluźnienie obostrzeń napawa co prawda nadzieją, jednak sytuacja wciąż jest płynna, a koncerty to przecież zupełnie inna para kaloszy niż pozostałe wydarzenia kulturalne. Plenerowe imprezy oczywiście rządzą się swoimi prawami i tak na przykład Fest Festival idzie w zaparte i raz za razem dorzuca do pieca, zapowiadając kolejnych gości, także ze sceny międzynarodowej.

Audioriver obrał sobie z kolei strategię bezpieczną, a mianowicie: oczekiwanie. Organizatorzy nadal nie są pewni, czy sprostają wydarzeniu, które będzie się dziać w mimo wszystko pandemicznej rzeczywistości. Wytyczne rządu oraz aktualne rozporządzenia nie pozwalają przewidzieć, co stanie się za miesiąc – jakie zasady obejmą imprezy masowe. Festiwal ostateczną decyzję ogłosi do 15 czerwca – wówczas poznamy werdykt i już będzie wiadomo, czy spotkamy się w Płocku 23-25 lipca

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Przeczytaj: Audioriver Goes Green – ekologia w mainstreamie – wywiad z Jagną Niedzielską

Audioriver kiedy

Audioriver – organizatorzy z oficjalnym stanowiskiem

Na oficjalnym profilu festiwalu pojawiła się informacja, rozwiewająca wszelkie wątpliwości, dotyczące przyszłych losów Audioriver.

Kochani,

Wciąż jeszcze nie możemy obiecać, że zobaczymy się w tym roku na Audioriver w Płocku. Jak wiecie, ze strony Rządu cały czas nie ma jasnej deklaracji, co do możliwości zorganizowania imprez masowych na dużą skalę, a takie pozwolenie jest niezbędne, abyśmy mogli zobaczyć się w tak licznym gronie na plaży. Jak tylko dostaniemy zielone światło, dowiecie się o tym natychmiast!

To jednak niejedyny problem, który dotyczy festiwalu. Spora liczba artystów występujących na Audioriver przylatuje do nas z różnych krajów, a konsekwencją przyjazdu może być przymusowa kwarantanna. Dotyczy to przede wszystkim osób spoza strefy Schengen. Z racji różnych zobowiązań naszych wykonawców, odbycie kwarantanny nie będzie możliwe, co może spowodować anulowanie ich przyjazdu. Jesteśmy w kontakcie z agentami/managementami artystów i wspólnie nad tym pracujemy – nam wszystkim zależy, aby uniknąć sytuacji, że będziecie zawiedzeni odwołaniem jakiegokolwiek występu.

Z tych i innych powodów wstrzymujemy się z ostateczną decyzją co do formuły festiwalu do dnia 15 czerwca. To finalna data, kiedy poinformujemy Was o konkretnym scenariuszu na ten rok. Wtedy, w przyspieszonym tempie ogłosimy wszystkich artystów, którzy dla Was zagrają.

Audioriver jest dla nas priorytetem, dlatego postanowiliśmy, aby w tym roku odwołać dodatkowe wydarzenie, czyli Audioriver Sun/Day Repeta, zaplanowane na 1 sierpnia. Na ten moment poświęcamy maksymalną ilość pracy, aby spotkać się z Wami w dniach 23-25 lipca. Wierzymy, że będziemy mieli możliwość zorganizowania dodatkowych wydarzeń w przyszłości, mając więcej opcji do działania.

Bardzo Was przepraszamy za tak długie oczekiwanie na decyzję w kwestii Audioriver i zmianę planów co do Repety. Wasze wsparcie – zwłaszcza w obliczu pandemicznej rzeczywistości – jest dla nas bezcenne. W kwestii karnetów 4-dniowych oraz dodatkowych wejściówek, które zakupiliście na Repetę, skontaktuje się z Wami ebilet.pl. Oczywiście otrzymacie możliwość zwrotu wejściówek lub ich wymiany.

Dziękujemy za to, że jesteście! Audioriver to Wy.

Audioriver – trzymamy kciuki za dobre wiadomości

Do 15 czerwca wszystko się wyjaśni, a nam pozostaje tylko wierzyć, że sytuacja pandemiczna unormuje się na tyle, by pozwoliła na start festiwalu. Do zobaczenia w Płocku – miejmy nadzieję, że jeszcze w tym roku!

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →