Tauron Nowa Muzyka Katowice 2021 z nowym ogłoszeniem

Fot. Materiały promocyjne
Festiwale News
Tauron Nowa Muzyka

Organizatorzy Tauron Nowa Muzyka Katowice zaprezentowali pierwszych artystów, którzy pojawią się podczas tegorocznej edycji.

Tauron Nowa Muzyka 2021 – sprawdź, kto zagra

Festiwal Tauron Nowa Muzyka ściąga do Katowic tysiące fanów muzyki elektronicznej. Teraz, po rocznej przerwie spowodowanej pandemią COVID-19, w dniach 29.07 – 1.08.2021 w stolicy Górnego Śląska znowu rozbrzmią dźwięki produkowane przez wyjątkowych artystów. Dzisiaj poznaliśmy już część line-upu imprezy. Największe emocje powinny budzić  u was występy takich wykonawców, jak: Andy Stott, DJ Tennis, Floating Points, GusGus, Gerd Janson, Acid Arab, Red Axes, Afrodeutsche i Jennifer Cardini.

Obostrzenia spowodowane wciąż trwającą pandemią koronawirusa spowiadały, że festiwal musiał zostać ograniczony. Kilku artystów, którzy pierwotnie mieli wystąpić w tym roku w Katowicach, pojawi się na Tauron Nowa Muzyka na przyszłorocznej edycji. Mowa o headlinerach:  Underworld, The Streets i Cigarettes After Sex.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Sytuacja zmusiła nas do rewizji przyjętego wcześniej programu festiwalu. Mamy jednak przekonanie, że niezmiennie goście festiwalu będą mieli okazję obcować z wyjątkowymi artystami, z dużą reprezentacją polskiej sceny muzycznej. Cieszymy się zarówno na tę edycję Tauron Nowa Muzyka Katowice, jak i jej kolejną odsłonę, w której wystąpią wykonawcy, którzy mieli odwiedzić nas w tym i zeszłym roku – mówi Adam Godziek z More Music Agency, współorganizator festiwalu.

Tauron Nowa Muzyka 2021 – karnety w sprzedaży

Dwudniowy karnet na tegoroczną edycję Tauron Nowa Muzyka Katowice 2021 kosztuje 199 zł, a osoby, które posiadają już karnety lub zakupią wejściówki na przyszłoroczny festiwal, za dwudniowy karnet na tegoroczną edycję festiwalu zapłacą 149 zł. Cena nie obejmie koncertu otwarcia, na który będą obowiązywać odrębne wejściówki w symbolicznych cenach. O szczegółach, jak informują organizatorzy, dowiemy się wkrótce.

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →