Open’er Festival ogłasza. Światowe gwiazdy i polska czołówka przejmą Beat Stage

fot. via facebook.com/MaceoPlex
News
Maceo Plex

Muzyka elektroniczna na Open'er Festival to nie muzyczny dodatek, ale integralna część gdyńskiego wydarzenia. Sprawdźcie, jacy artyści przejmą tegoroczną scenę dedykowaną fanom elektroniki - Beat Stage.

Open’er Festival ogłasza artystów Beat Stage

Open’er powróci w tym roku do Gdyni na przełomie czerwca i lipca w terminie 28.06 – 1.07. Daty te oczywiście nie są dla nikogo zaskoczeniem – Open’er trzyma się swojej długoletniej tradycji organizowania festiwalu zahaczając pierwszy weekend lipca. Termin ten wiąże się z najgorętszym okresem sezonu festiwalowego, dzięki czemu może liczyć na ściągnięcie największych artystów i zespołów. Tak jest i w tym roku. Tegoroczni headlinerzy to jak zwykle ścisła czołówka. Na Open’erze usłyszymy m.in. takich muzyków jak Caroline Polachek, Arctic Monkeys, Kendrick Lamar, SZA, Queens Of The Stone Age czy Young Fathers.

Open'er
fot. via facebook.com/openerfestival

Nasza MunoRadar szukający najlepszej muzyki elektronicznej nie mógł przejść obojętnie obok dzisiejszego ogłoszenia sceny zarezerwowanej w całości dla muzyki elektronicznej – Beat Stage. Ogromna scena z potężnym soundsystemem mieni się jako perfekcyjna przystań dla miłośników tanecznej elektroniki. Open’er lubi zaskoczyć – festiwal obok headlinerów zestawia wschodzące gwiazdy, o których z pewnością za chwilę będzie bardzo głośno. Festiwal od kilku lat stawia także mocno na muzykę elektroniczną, dedykując jej w całości jedną ze scen.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Wysokopoziomowe rusztowania pełne lamp i laserów ozdabiały przestrzeń w sposób widowiskowy. Nierzadko też przyjemny dla oczu. Nie raz przecierałem oczy od błysków i jasności głowic układających się przeróżne konfiguracje.

– fragment relacji z Open’er Festival 2022

Czytaj także: Mistrzowska forma. Catz 'N Dogz prezentują dwa nowe, znakomite tracki

W tym roku na Beat Stage usłyszymy wielkie gwiazdy w asyście najlepszych polskich reprezentantów. W ciągu czterech dni wystąpi Paco Osuna, Kelly Lee Owens, Deaf Can Dance, Ida Engberg, Marco Faraone, Vacos, Maceo Plex, Tini Gessler oraz Joana. Olbrzymim wyróżnieniem mogą pochwalić się Catz N’ Dogz. Z okazji 20-lecia na scenie panowie zostali gospodarzami środowej nocy na Beat Stage. Oprócz hostów usłyszymy tej nocy Heidi, An On Bast, Charlie oraz FKA.M4A.

OPEN’ER FESTIVAL 2022 – OFFICIAL AFTERMOVIEPolecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →