Caribou, The Chemical Brothers, Polo & Pan z utworami w „FIFA 22”

News
FIFA 22, soundtrack

"EA Sport - It's in the game" było, jest i będzie nieodłącznym elementem serii gier FIFA. Kultowe hasło wyznaczające trendy już zawsze będzie kojarzone z tworem Electronic Arts, podobnie jak każdy z nowych soundtracków zdobiących rozgrywkę. Nowa FIFA 22, oprócz kilku nowości technicznych, może pochwalić się największą w historii liczbą utworów dostępnych na ścieżce dźwiękowej, w której nie brakuje gwiazd światowej sceny elektroniki. Sprawdź to!

To ścieżka dźwiękowa z duszą. Zaprojektowana, by wyzwalać emocje poprzez nieustraszoną mieszankę gatunków. Co roku wyznacza nowe standardy i napędza światową kulturę. To coś więcej niż tylko międzynarodowe miejsce nr 1 dla nowej muzyki, to zbiorowa energia, która zapala nadchodzący rok. Artyści zdają sobie z tego sprawę, pożądając miejsc na ścieżce dźwiękowej, które przeniosą ich kariery na wyższy poziom.

– brzmią włodarze gry

Czytaj również: Soundtrack do gry „FIFA 22” już jest. A na nim? Little Simz, Ty Dolla $ign i Martin Garrix

FIFA 22 Soundtrack

FIFA 22. Historia pisze się na naszych oczach

Soundtrack FIFA 22 to jak dotąd najbogatsza baza utworów w historii serii. Gra zawiera 122 kawałki od artystów elektronicznych, hip-hopowych i nie tylko, reprezentujących 27 krajów. Część z nich znajdzie się na ścieżce dźwiękowej gry głównej – w sumie 52 utwory – a pozostałe na ścieżce Volta Football, skupiającej się na futbolu ulicznym i utrzymanej w klimacie „mrocznego podziemia”.

Ducha ścieżki dźwiękowej FIFA 22 można poczuć na trybunach stadionów całego świata, a także na piaskach Tulum i Ibizy. Na tegorocznej liście 52 nowych utworów znalazły się takie międzynarodowe gwiazdy, jak The Chemical BrothersSwedish House MafiaPolo & Pan, Glass Animals czy Caribou (we współpracy z BROCKHAMPTON i Dannym Brownem).

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

FIFA 22 VOLTA Soundtrack

Równie gorąco oczekiwana przez fanów muzyki są debiutanci. I tak, najgorętsi z nich to pochodzący z Nowego Jorku wokalista Casper Caan, australijscy alt-rockowcy Bloodmoon, brazylijski fenomen wokalny CAIO PRADO, londyńska wokalistka soulowa Hope Tala, wyjątkowy kongijski kolektyw KOKOKO!, francusko-jamajski wokalista/raper Hendrix Harris, izraelski trip-hopowy zespół Garden City Movement, irlandzcy indie-rockowcy Inhaler oraz południowoafrykański „future ghetto punk” Moonchild Sanelly z brytyjskim duetem Sad Night Dynamite.

FIFA 22 zadebiutuje 1 października w wersjach na konsole PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S oraz na komputery PC. Posiadacze Nintendo Switch będą mogli zagrać w najnowszą odsłonę gry tylko w ramach edycji Legacy „jedynie” uaktualniającej składy.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →