Park Hye Jin z utworem „Like This” wśród 43 utworów ścieżki dźwiękowej gry FIFA21

News

Park Hye Jin, czyli niezwykle szybko pnąca się w hierachii sceny elektronicznej młoda Koreanka z Południa, po raz kolejny nie daje o sobie zapomnieć. Jej utwór Like This znalazł się na liście utworów jednej z najpopularniejszych gier wideo - FIFA21.

O pochodzącej z Seulu Park Hye Jin nie raz, nie dwa, mogliście przeczytać na naszej stronie. Zarówno w kontekście wydawanych EP’ek, zapowiedzi imprez, czy cyklu „Encyklopedia” pt. K-house. Korea Południowa na parkietach świataautorstwa Huberta Grupy. Fenomen artystki zdaje się nie kończyć wyłącznie na występach scenicznych, co idealnie pokazuje najnowszy projekt.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Park Hye Jin wśród reszty gwiazd

Mowa o Like This. Utwórktóry Park Hye Jin nagrała na specjalnie zaproszenie Electronic Arts, czyli jednego z największych amerykańskich producentów oraz wydawców gier komputerowych na świecie. A wszystko w obliczu najnowszej odsłony najpopularniejszego wirtualnego symulatora piłki nożnej – FIFA21. Wśród pozostałych 42 utworów zdobiących soundtrack gry znajdziemy pozycje od m.in. Buju Bantona, Dua Lipy, Royal Blood czy Tame Impala.

Park Hye Jin – Like This (FIFA 21 Official Soundtrack)

Like This, czyli house’owe brzmienia z koreańskim wokalem

Po przesłuchaniu Like This człowiek odnosi nieodparte wrażenie na zasadzie: gdzieś to już słyszałem. I chociaż Koreance daleko do Mall Graba, tak przysłuchując się najnowszej produkcji 25-latki, na myśl w pierwszej kolejności przychodzi utwór Liverpool Street In The Rain, producenta urodzonego w Australii. Mimo to, utwór jest doskonałym przykładem eterycznego, gdzieniegdzie dziwacznego, house’owego brzmienia rodem z najskrytszych marzeń artystki.

Dość prosta aranżacja i dźwięki z gatunku lo-fi umiejętnie lawirują między muzyką wyraźnego klimatu i wizji, a czymś przyziemnym i niekoniecznie wyrafinowanym. Gdzie wypełniona akordami przestrzeń z charakterystycznymi dzwonkami unosi się i wiruje w solidnym house’owym rytmie, podczas gdy słodko-gorzki koreański wokal Park Hye Jin, pędzi do przodu z upajającą intensywnością.

Gra ogólnodostępna będzie na konsole PS4, Xbox One i PC. Premiera zaplanowana jest na 6 października.

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50-500 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →