Park Hye Jin z utworem „Like This” wśród 43 utworów ścieżki dźwiękowej gry FIFA21

News

Park Hye Jin, czyli niezwykle szybko pnąca się w hierachii sceny elektronicznej młoda Koreanka z Południa, po raz kolejny nie daje o sobie zapomnieć. Jej utwór Like This znalazł się na liście utworów jednej z najpopularniejszych gier wideo - FIFA21.

Reklama

O pochodzącej z Seulu Park Hye Jin nie raz, nie dwa, mogliście przeczytać na naszej stronie. Zarówno w kontekście wydawanych EP’ek, zapowiedzi imprez, czy cyklu „Encyklopedia” pt. K-house. Korea Południowa na parkietach świataautorstwa Huberta Grupy. Fenomen artystki zdaje się nie kończyć wyłącznie na występach scenicznych, co idealnie pokazuje najnowszy projekt.

Park Hye Jin wśród reszty gwiazd

Mowa o Like This. Utwórktóry Park Hye Jin nagrała na specjalnie zaproszenie Electronic Arts, czyli jednego z największych amerykańskich producentów oraz wydawców gier komputerowych na świecie. A wszystko w obliczu najnowszej odsłony najpopularniejszego wirtualnego symulatora piłki nożnej – FIFA21. Wśród pozostałych 42 utworów zdobiących soundtrack gry znajdziemy pozycje od m.in. Buju Bantona, Dua Lipy, Royal Blood czy Tame Impala.

Park Hye Jin – Like This (FIFA 21 Official Soundtrack)

Like This, czyli house’owe brzmienia z koreańskim wokalem

Po przesłuchaniu Like This człowiek odnosi nieodparte wrażenie na zasadzie: gdzieś to już słyszałem. I chociaż Koreance daleko do Mall Graba, tak przysłuchując się najnowszej produkcji 25-latki, na myśl w pierwszej kolejności przychodzi utwór Liverpool Street In The Rain, producenta urodzonego w Australii. Mimo to, utwór jest doskonałym przykładem eterycznego, gdzieniegdzie dziwacznego, house’owego brzmienia rodem z najskrytszych marzeń artystki.

Dość prosta aranżacja i dźwięki z gatunku lo-fi umiejętnie lawirują między muzyką wyraźnego klimatu i wizji, a czymś przyziemnym i niekoniecznie wyrafinowanym. Gdzie wypełniona akordami przestrzeń z charakterystycznymi dzwonkami unosi się i wiruje w solidnym house’owym rytmie, podczas gdy słodko-gorzki koreański wokal Park Hye Jin, pędzi do przodu z upajającą intensywnością.

Gra ogólnodostępna będzie na konsole PS4, Xbox One i PC. Premiera zaplanowana jest na 6 października.

Polub muno.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Park Hye Jin powraca z nową EP-ką

22 maja 2020
Park Hye Jin z utworem „Like This” wśród 43 utworów ścieżki dźwiękowej gry FIFA21

K-house. Korea Południowa na parkietach świata – Encyklopedia

21 listopada 2019
Park Hye Jin z utworem „Like This” wśród 43 utworów ścieżki dźwiękowej gry FIFA21

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50-500 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.