Peggy Gou zagra na Open’erze!

fot. Peggy Gou / facebook.com/peggygoupeggygou
Festiwale News Zapowiedzi
peggy gou

Niespodzianka! Popularna koreańska didżejka i producentka Peggy Gou wystąpi na Open'er Festival. Będzie to jej pierwszy występ w Polsce!

Peggy Gou już za chwile w Polsce – serio

Wczorajsza wiadomość o absencji The Chemical Brothers na festiwalu w Gdyni wywołała smutek wśród miłośników elektronicznych brzmień. Rzecz jasna slot na dużej scenie pozostał wolny – fani festiwalu spodziewali się, że w miejsce chemicznych braci wskoczy Dawid Podsiadło. Ostatecznie organizatorzy dokonali zaskakującej roszady w rozkładzie jazdy. Główną scenę w sobotni wieczór, będzie zamykać koncert Taco Hemingwaya, natomiast o godzinie 20 po raz pierwszy w Polsce wystąpi gwiazda sceny klubowej, której popularność wychodzi daleko poza światek – Peggy Gou.

Han River, Seoul by Peggy Gou

Peggy Gou – globalny fenomen

Peggy Gou urodziła się i dorastała w Korei Południowej. Studiowała stylizację w Londynie, a teraz mieszka w Berlinie. Zadebiutowała w styczniu 2016 roku EP-ką Art of War, która wyszła pod szyldem niemieckiej wytwórni Rekids i zawierała remix od Galchera Lustwerka. Następnie ponownie w Rekids Records ukazała się druga część EP-ki Art of War, tym razem z gościnnym udziałem Terekke. W tym czasie Peggy Gou coraz więcej grała. Zadebiutowała w berlińskim klubie Berghain oraz była zapraszana do współprac z takimi artystami jak The Black Madonna, Jackmaster, DJ Koze. Wspomagała również Moodymanna w tworzeniu jego albumu do serii DJ-Kicks. Po intensywnej trasie światło dzienne ujrzała kolejna EP-ka – Seek For Maktoop, dzięki której ugruntowała swoją pozycję jako jedna z najgorętszych, nowych gwiazd muzyki elektronicznej. Pisano o niej m.in. w The Guardian, Resident Advisor, Mixmag, FACT, i-D, Thump and Dummy, duże wsparcie otrzymała również od programu BBC Radio 1. Rok 2017 to współpraca ze znanymi artystami, w tym remixy dla The Martinez Brothers. Do tego miesięczna rezydencja w BBC Radio 1, debiut w ramach Boiler Room w Nowym Jorku podczas pierwszej trasy koncertowej Peggy Gou w Ameryce Północnej i wiele występów festiwalowych. W 2018 Peggy wydała trzy utwory w ramach EP-ki Once, singiel Travelling Without Arriving oraz EP-kę z remixami utworu It Makes You Forget, w których udział wzięli I:Cube, Jamal Moss oraz Jay Daniel.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Peggy Gou – It Makes You Forget (Itgehane)

Poza działalnością muzyczną Peggy zajmuje się też modą. Jest ambasadorką wielu znanych marek, pojawia się na pokazach i współpracuje m.in. z domem mody Louis Vuitton. W 2019 Gou uruchomiła także własną markę modową i utworzyła swoją, niezależną wytwórnię płytową – Gudu Records, w której zadebiutowała EP-ką Moment. Niedawno nagrała remix hitu Kylie MinogueCan’t Get You Out Of My Head w ramach promocji znanego producenta lodów.

Peggy Gou – Starry NightPolecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →