Special Request i Mumdance dołączają do oficyny Peggy Gou z nową EP-ką

Fot. Facebook
News

Tandem Special Request i Mumdance łączy siły. Do sieci trafił singiel zapowiadający ich wspólną EP-kę Exotic Golfcourse, która już za kilka dni ukaże się pod egidą oficyny Peggy Gou - Gudu Records.

Klasyk na nowo

Utwór Exotic Golfcourse to tak naprawdę remake klasycznego wydanictwa Erotic Discourse autorstwa Paula Woolforda, czyli Special Request, który został wydany w 2008 roku. Jak przyznał sam autor oryginalnego mixu, nowa wersja jego kolegi Jacka Adamsa, czyli Mumdance’a, wyniosła kawałek na nowy poziom:

Ten kawałek miał długi okres dojrzewania (jak na pewno niektórzy z was wiedzą!), a przeróbka „Erotic Discurse” autorstwa Jacka [Mumdance] była moim zdaniem warta nowego tytułu, aby odróżnić ją od oryginału na 2023 rok – przyznał Paul Woolford na swoim Instagramie

Warto dodać, że nowa wersja w ostatnim czasie nie opuszczała pendrive’a z selekcją Peggy Gou.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Special Request x Mumdance – Exotic Golfcourse

Koniecznie sprawdź: Lato 2023 – sezon klubowych klasyków?

Co czeka nas na kolejnych dwóch numerach? W informacji prasowej, czytamy, że drugi utwór Silver, jest wspólnym numerem Special Request z londyńskim MC – Novelist, z którym Paul już wcześniej współpracował wypuszczając parę hitów grime w latach 2014-2015.

Na trzecim, zamykającym mini-wydawnictwie utworze Four Years od Mumdance, usłyszymy numer mocno inspirowany starą, solową twórczością Thomasa Bangaltera z Daft Punk – spodziewajmy się wciągającej pętli i… gitary!

Premiera mini-wydawnictwa Exotic Golfcourse już 6 lipca.

Special Request x Mumdance – Exotic Golfcourse – tracklista

  1. Special Request x MumdanceExotic Golfcourse
  2. Special Request Sliver (feat. Novelist)
  3. MumdanceFour Years

Sprawdź także: O początkach, przełomach i pieniądzach. Munoncast przedstawia: Catz ‘n DogzPolecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →