Calvin Harris ma remiks dla Peggy Gou

Fot. Facebook / Background: Unsplash.com
News
Peggy Gou Calvin Harris

Kilka dni temu Calvin Harris wrzucił na swojego TikToka filmik ze swojego występu w Ushuaïa Ibiza - tym samym popularny szkocki didżej i producent pochwalił się, że stworzył "własną edycję" świeżego singla Peggy Gou - Nanana (It Goes Like).

Idą po wszystko

Nie jest tajemnicą, że zarówno Calvin Harris, jak i Peggy Gou po wydaniu swoich ostatnich singli, są na kolejnej już fali popularności – zarówno Szkot, jak i Koreanka, podbijają światowe listy przebojów oraz osiągają niebotyczne wyniki w streamingach.

Calvin Harris, Ellie Goulding – Miracle

Kilka dni temu miała miejsce premiera nowego singla Peggy GouNanana (It Goes Like), który zapowiada jej debiutancki album w renomowanej oficynie, XL Recordings. Artystka po raz kolejny sięga po charakterystyczne motywy z klasyki house, disco, czy popu, które stały się popularne na Balearach (złośliwi powiedzą, że równie dobrze w Benidorm) oraz łączy je z elementami popkultury koreańskiej.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Peggy Gou – (It Goes Like) Nanana – Edit (Karaoke Video)

Zobacz także: Peggy Gou z kolejnym hitem rodem z lat 00.

Tymczasem na Ibizie, gdzie Calvin Harris rezyduje w Ushuaïa, słuchacze zgromadzeni pod sceną przy Playa d’en Bossa w ostatni piatek, mogli prapremierowo usłyszeć nową aranżację kawałka koreańskiej gwiazdy. Nie ma wątpliwości, że gdy Szkot w końcu wypuści do sieci ten remiks, popularność Peggy Gou jeszcze bardziej wzrośnie, umacniając pozycję Nanana (It Goes Like) jako przeboju lata, który zdominuje zarówno festiwale, jak i mainstremowe rozgłośnie radiowe i telewizje muzyczne. Z pewnością nadchodzący występ Koreanki na FEST Festival w Parku Śląskim przyciągnie mnóstwo słuchaczy.

Poniżej możecie zobaczyć Calvina Harrisa w akcji w Ushuaïa Ibiza z zeszłego piąteku:

@calvinharris

Another masisve Friday at Ushuaia #electronicmusic #onstage #ibiza

♬ Peggy Gou it goes like Na Na Calvin Harris remix – Calvin Harris


Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →