Wcześniej Peggy Gou zremiksowała przebój Kylie Minogue, teraz przedstawia teledysk

fot. The FADER
News
Peggy Gou i Kylie

W nowym wideoklipie Peggy Gou wyreżyserowanym przez Tima Browna zobaczymy charakterystyczny biały kombinezon z kapturem oraz żółtego De Tomaso Mangusta.

Peggy Gou i Kylie

W maju bieżącego roku Peggy Gou zremiksowała kultowy kawałek Can’t Get You Out of My Head Kylie Minogue, o czym pisaliśmy tutaj. Od tego momentu minęło kilka miesięcy  i światowej sławy DJ-ka uzupełniła swoją przeróbkę o teledysk.

Żywy, przesiąknięty nostalgią klip, w którym pojawiają się dobrze znane momenty z oryginału Kylie – biały kombinezon z kapturem, przejazd ulicami w żółtym De Tomaso Mangusta przykuwają oko już od pierwszych sekund. Obraz kłania się nie tylko „staremu wideoklipowi”, ale zawiera również kilka odniesień do koreańskiej kultury popularnej, w szczególności rodzinnego miasta Peggy Gou, które ma ogromny wpływ na jej brzmienie. Teledysk w zamierzeniu jego reżysera, Tima Browna, ma sprawiać wrażenie „doładowanego i przearanżowanego remiksu, łączącego nostalgię lat nowożytnych z koreańską kulturą, podkreślającego, jak bardzo sztuka staje się przeplatana w zglobalizowanej, cyfrowej erze”.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Kylie Minogue – Can’t Get You Out of My Head (Peggy Gou’s Midnight Remix)

2001 vs. 2022

Jeśli chodzi o technikę, Tim zaznaczył, że postępy w technologii pomiędzy rokiem 2001 a obecnym pozwoliły mu na eksperymentowanie pomiędzy pomysłami z przeszłości a obecnymi metodami. „To było naprawdę interesujące pracować z oryginalnym materiałem i znaleźć się na kilka chwil z powrotem w 2001 roku” – stwierdził reżyser.

Niezwykle ciekawe było także mieszanie tych dwóch światów w filmie. Kiedy pielęgniarki zmieniły się w tancerki, był to naprawdę zabawny moment na planie dla mnie i dla Peggu Gou. Nawet nasza postać lekarza pokochała ten remiks i dała nam improwizowany układ taneczny

– komentuje Brown.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →