Peggy Gou ze słabym remiksem hitu Kylie Minogue

fot. Kylie Minogue - Can't Get You Out Of My Head (Peggy Gou's Midnight Remix) [Official Video] / YouTube
News
PEGGY GOU KYLIE

Niestety, tak bywa – nie wszystko wychodzi, nawet jeśli murem stoją za Tobą korporacje oraz znani artyści. Światowej sławy didżejka, producentka i modelka południowokoreańskiego pochodzenia Peggy Gou zremiksowała kultowy kawałek Kylie Minogue „Can’t Get You Out of My Head”. Efekt? Mizerny – zresztą sprawdźcie sami.

Peggy Gou remiksuje Kylie Minogue – reklamówka lodów na siłę

Remiks Peggy w sumie niewiele różni się od oryginału – to wszystko wydaje się zbyt wymuszone i niezbyt interesujące. Artystka dodała nieliczne elementy znane z jej wcześniejszych kawałków (dźwięki z automatu perkusyjnego oraz charakterystyczne klawisze) do dość schowanej linii basu i wokalu hitu Kylie Minogue.

Kylie, ona jest moją ikoną. Myślę, że jest ikoną wielu ludzi.

– powiedziała Peggy

Teledysk łączy nostalgię za początkiem nowego tysiąclecia z kolorowymi ilustracjami autorstwa pochodzącego z Seulu artysty Seo Inji – oczywiście wszystko jest pokazane w kontekście reklamy popularnej marki lodów.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Nie mogę uwierzyć, że minęło dwadzieścia lat, odkąd wydałam tę piosenkę! Jestem wielką fanką Peggy [Gou] i bardzo się cieszę, że wszyscy usłyszą ten remiks! Nie jest łatwo zremiksować tę piosenkę… więc byłam tak podekscytowana, że ​​ją usłyszałam i bardzo mi się spodobała. Nie miałam nic do powiedzenia. To było wspaniałe.

– przyznała Kylie Minogue w rozmowie z Vogue Scandinavia

Kylie Minogue – Can’t Get You Out Of My Head (Peggy Gou’s Midnight Remix)

Zobacz także: Munocast 014: daisy cutter & naked relaxing: „Nie należy mylić networkingu z kolesiostwem”

Kawałek spotkał się z ostrą krytyką w sieci. Niektórzy wprost sugerują, że jest to po prostu marketingowa „ustawka” pod przykrywką „remiksu klasyka”.

Jestem ciekawy, kto jej to zrobił.

– oznajmił Rennie Foster

Pal licho zamiary i efekty wizualne – ten kawałek po prostu nie brzmi dobrze i wprawia nas w konsternacje.

Ten remiks jest po prostu okropny. Po 2 minutach przestałem go słuchać. Brzmi jak zimna, pozbawiona emocji produkcja, w przeciwieństwie do oryginału, który przyprawił mnie o gęsią skórkę już od pierwszych sekund.

– napisał Artur Wojtczak

A Wy co o tym sądzicie?Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →