Daniel Wang przeprasza Peggy Gou za grudniową wypowiedź na jej temat

News
Daniel Wang Vs. Peggy Gou

Przed niespełna miesiącem Daniel Wang postawił Peggy Gou, czołowej postaci berlińskiej sceny klubowej, szereg poważnych zarzutów - z praniem brudnych pieniędzy na czele. Teraz przeprasza artystkę.

Daniel Wang vs. Peggy Gou

Internetowa drama, która przybrała doprawy gigantyczne rozmiary, zaczęła się od tego, że Daniel Wang podzielił się swoją, delikatnie rzecz biorąc, niepochlebną opinią o Koreance. Jak twierdził, przedstawił jedynie „rzeczy, o których wszyscy wiedzą i myślą, ale boją się wygłosić publicznie”.

Poznałem szefa jej byłego zespołu promotorów. To słodki Niemiec. Powiedział mi, że cała ekipa w zasadzie odeszła od niej. Powiedział, że nigdy nie spotkał kogoś tak chciwego, który kłamie na każdym kroku, który zrobiłby wszystko dla pieniędzy lub rozgłosu. Właściwie powiedział: wiesz, to jest naprawdę ponure, ale czułem się dokładnie tak, jakby była to praca dla Donalda Trumpa. Kłamstwo, kradzież, wszystko dla większej uwagi i pieniędzy. Aby dodać do tego wszystkiego, były agent Peggy był najwyraźniej tak bardzo maltretowany i nękany przez Peggy, bo musiał przejść psychoterapię. W pełni rozumiem dlaczego – stwierdził m.in. Wang

daniel wang

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

daniel wang

DJ sugerował nawet, że Peggy Gou brała udział w praniu brudnych pieniędzy

(…) Po uderzeniu koronawirusa, Peggy została „ambasadorką nocnego życia” Jägermeistera i natychmiast zdecydowała się przekazać 100 000 euro klubowi w Glasgow, którego właścicielka produkuje własną linię produktów Peggy. Czy to nie jest po prostu korupcja? (Wycofała darowiznę, gdy pojawiło się to połączenie)

Peggy Gou odpowiada na zarzuty Wanga

Nie trzeba było długo czekać na odpowiedź Koreanki. Artystka opublikowała na swoim profilu na Facebooku nagranie, w którym komentuje całe zajście i odnosi się do słów, które miały na celu w nią uderzyć:

Daniel Wang przeprasza, ale nie przyznaje się do kłamania 

Teraz jednak, popularny DJ postanowił przeprosić koreańską artystkę za te słowa.

Chcę publicznie przeprosić panią Peggy Gou. I chcę to zrobić właśnie publicznie, bo to, co zrobiłam, było publiczne. Jak być może niektórzy z was wiedzą, na początku grudnia opublikowałem na Facebooku post, który stał się viralem, i który wywołał wiele bólu, zamieszania i nienawistnych komentarzy w mediach społecznościowych. Było to również przykre dla rodziny Peggy, jej kolegów, przyjaciół i fanów.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Daniel Wang (@dannytaenzer)

Sprawa jest jednak nadal dość mętna, ponieważ Wang wcześniej dzisiejszego dnia napisał na swoim Facebooku, że przeprasza Gou za kłamstwa i bezpodstawne zarzuty. Post jednak został usunięty i pozostał jedynie wpis DJa na Instagramie, w którym, co prawda, widoczne są przeprosiny, jednak nie ma już wzmianki o tym, że Wang mówił wcześniej o Gou nieprawdę.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →