Peggy Gou. Teledysk do Starry Night w końcu dostępny na YouTube

News
Peggy Gou

Peggy Gou jest jedną z niewielu współczesnych producentek/didżejek, która przykłada tak dużą wagę do oprawy wizualnej swojej muzyki. Mowa tu przede wszystkim o teledyskach, które w obrębie muzyki house czy techno, nie są zjawiskiem aż tak częstym. Obraz do Starry Night właśnie wylądował na YouTube.

Peggy Gou – Starry Night

Teledysk miał swoją premierę 25 lipca na platformie Apple Music. Reżyserią obrazu zajął się Jonas Lindstroem. W przeszłości tworzył on klipy m.in. dla takich postaci jak Kendrick Lamar. Największą sławę przyniosły mu projekty reklam m.in. dla Calvin Klein, Kenzo czy Yves-Saint Laurent.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Peggy Gou blisko świata mody

Gou znana jest ze szczególnej dbałości o to, jak „wygląda” jej muzyka. Chodzi o okładki płyt czy singli. Sama artystka nie ukrywa zainteresowania modą, co zauważają największe marki oferujące jej współpracę. Żadną tajemnicą nie jest też jej przyjaźń z Virgilem Ablohem, dyrektorem artystycznym Louis Vuitton. Koreanka przyznaje, iż sama próbuje swoich sił w projektowaniu ubrań.

Peggy Gou – życie na walizkach i nie tylko

Wracając do tego, co najważniejsze, czyli do muzyki. Peggy Gou nie przestaje występować. Wystarczy wspomnieć, że do końca roku artystka zagra m.in. w Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Holandii czy Argentynie.

W międzyczasie, Gou wydała własną kompilację w ramach cyklu DJ-Kicks. W tym roku światło dzienne ujrzał także label założony przez Koreankę, a mianowicie Gudu Records. Ponadto artystka zapowiedziała niedawno, że w przyszłym roku pojawi się jej album.

Peggy Gou w Polsce?

Jej nazwisko figuruje na wielu listach życzeń, zarówno słuchaczy, jak i klubów znad Wisły. Jak dotąd Koreanka nie odwiedziła ani żadnego polskiego festiwalu, ani miejscówki. Miejmy nadzieję, że nadchodzący rok to zmieni.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →