Peggy Gou, Patrick Topping, Kevin Saunderson i inni na ścieżce dźwiękowej nowego „Batmana”

Fot. Materiały własne
News
The Batman - Peggy Gou i Nirvana

W filmie „The Batman" wykorzystano 14 kawałków z różnych rejonów muzycznych – od techno przez EDM i grunge.

The Batman – Peggy Gou i Nirvana

Kevin Saunderson, Peggy Gou, Alesso i Patrick Topping – utwory m.in. tych muzyków trafią na ścieżkę dźwiękową filmu The Batman, który przed kilkoma dniami wszedł do polskich kin. Na płycie znajdzie się także Dark Alesso, Hot 44 Baauera i Something in the Way Nirvany oraz wiele innych klasycznych utworów. Pełną listę utworów możecie zobaczyć poniżej.

The Batman OST – lista utworów

The Batman i słynny londyński klub

Dodatkowo przypomnijmy, że w październiku ubiegłego roku ujawniono, że nadchodzący film DC będzie zawierał scenę kręconą w londyńskim Printworks, o czym pisaliśmy tutaj.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

The Batman – jeszcze mroczniejszy rycerz

Film The Batman z Robertem Pattinsonem w roli głównej na nowo prezentuje historię Bruce’a Wayne’a, mrocznego mściciela z Gotham. Obraz wyreżyserowany przez Matta Reeves’a skupia się na mrocznym klimacie w stylu filmów Siedem i Zodiak, łącząc go z wątkiem kryminalnym i detektywistycznym. Niemal od samego początku było wiadomo, że wielką rolę w produkcji odgrywać będzie muzyka, czego właśnie otrzymaliśmy ostateczny dowód.

Peggy Gou, Patrick Topping, Kevin Saunderson i inni na ścieżce dźwiękowej nowego „Batmana"
Fot. Materiały promocyjne

Z dumą dzielę się informacją, że dwa moje nagrania znalazły się na ścieżce dźwiękowej The Batman! Wielkie podziękowania dla ekipy za uwzględnienie mnie. W duchu humanitaryzmu i jako mały dowód mojego ciągłego wsparcia dla Ukrainy przekażę moje pełne honorarium ze swojej współpracy przy tym filmie na rzecz organizacji, które zapewniają niezbędną pomoc potrzebującym w wyniku straszliwych skutków wojny rozpoczętej przez Rosję

– napisała Peggy Gou na swoim profilu na Instagramie.

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →