Björk z nowym, intrygującym teledyskiem

Fot. Festicket
News

Nie zdążyliśmy nacieszyć się jeszcze poprzednim klipem Björk do utworu Atopos, a artystka zaserwowała nam już swój kolejny niesamowity obraz.

Björk – nowy utwór i wideoklip

Tylko tydzień wystarczył Björk, aby po premierze pierwszego singla zwiastującego nową płytę artystki, Fossorę, wypuścić w świat kolejną kompozycję. Eksperymentalny w swojej formie kawałek Ovule właśnie trafił do sieci i jest uzupełniony przez efektowny teledysk. Obraz możecie zobaczyć poniżej:

Björk : ovule

Wideoklip wyreżyserował Nick Knight, z którym wokalistka miała okazję współpracować jeszcze przy albumie Vespertine z 2001 roku.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Ovule stanowi dla mnie definicją miłości. To swoista medytacja skupiająca się na nas, ludziach, jako kochankach. Wyobrażam sobie w głowie dwie satelity podążające za nami. Jedna symbolizuje miłość idealną, a druga to obraz ciemniejszej strony uczucia. My z kolei poruszamy się w sferze realnej miłości – sferze, w której w poniedziałkowy poranek spotykamy się w kuchni i miło spędzamy czas

– tłuamczy Björk.

Historie, które nigdy nie zostały opowiedziane

Album Fossora ukaże się 30 września nakładem wytwórni One Little Independent Records i będzie dostępny na różnych nośnikach fizycznych. Już teraz można ją zamawiać w przedsprzedaży. Strona dedykowana nowej płycie jest dostępna pod adresem fossora.com.

Swój udział w tworzeniu płyty mieli Ísadóra oraz Sindri, czyli córka i syn Björk, a także nowojorski muzyk Serpenwithfeet, który wspomógł piosenkarkę w jednym z utworów. Björk wystartowała we wrześniu z własnym podcastem o tym, jak tworzy muzykę i jak powstawały jej albumy. Artystka zapowiedziała, że „podzieli się historiami, które nigdy nie zostały opowiedziane”.

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →