Akai Pro prezentuje nowe MPC Key 61

fot. Akai Pro
Elektronika News Technologia
akai pro mpc key61

Mamy ciekawą nowość od Akai Pro! MPC Key 61 to coś więcej niż klawisze – to samodzielna stacja robocza. Tym samym firma zaskoczyła nie tylko samych producentów muzycznych swoją propozycją, ale również konkurencję. Pozycja Native Instruments wydaje się być zagrożona?

Akai Pro MPC Key 61 – (prawdopodobnie) wszystko, czego dziś chcesz

MPC Key 61 jest wyposażony w 25 unikatowych wtyczek instrumentów i ponad 6000 presetów. Znajdziecie tu flagowy syntezator oparty na próbkach Fabric XL, syntezator OPx4 FM i wiele innych wtyczek takich jak Stage Piano, Stage EP, Session Strings czy Organ. MPC Key 61 to pierwszy produkt z rodziny MPC, który posiada pięciooktawową, półważoną, dynamiczną klawiaturę z aftertouch. Dzięki dwóm wbudowanym wysokiej klasy przedwzmacniaczom mikrofonowym i przetwornikom AC/CA oraz zasilaniu fantomowemu sprzęt świetnie nadaje się do samplowania.

Introducing MPC Key 61 Standalone Production Synthesizer | Akai Professional

Oczywiście nie mogło również zabraknąć 16 dynamicznych padów, wbudowanego sekwencera, siedmiocalowego ekranu dotykowego, paska dotykowego z filtrem kontrolnym, wbudowanych efektów i oczywiście automatyzacji – prostota grania, tworzenia i dobrego wyglądu gwarantowana.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Dźwięk zawsze był znakiem rozpoznawczym MPC. Nasze mocne i ciepłe samplowanie, unikatowy swing i groove oraz dokładne sekwencjonowanie były słyszane w niezliczonych dużych produkcjach muzycznych

– powiedział Dan Gill z Akai Pro.

New Mpc Key 61 unboxing and First Impressions

Z dnia na dzień pojawia się coraz więcej komentarzy odnośnie jakości nowego sprzętu. Internauci doceniają nowy sprzęt, m.in. Akai Pro za wysoką jakość padów, o którą trudno w podobnych produktach. Podobnie ma się sprawa co do porównania nowego sprzętu z konkurencją pokroju klawiszy oraz samych wtyczek VST z KOMPLETE od Native Instruments.

I Feel Bad for Loving The AKAI MPC Key 61

Produkt niestety jest dość drogi. W Polsce MPC Key 61 jest dostępny w cenie 9369 zł.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →