Carl Cox i legenda tanecznego grania Fatboy Slim we wspólnym kawałku

Fot. DjMag
News
Carl Cox i Fatboy Slim

Carl Cox podzielił się z fanami fantastyczną wiadomością. Już niedługo wypuści on singiel, obok którego nie da się przejść obojętnie. Sprawdź!

Carl Cox i Fatboy Slim – dwie legendy w jednym singlu

Speed Trials On Acid – tak nazywa się wspólny kawałek Carla Coxa i Fatboy Slima, który swoją premierę będzie mieć w najbliższy piątek, 8 kwietnia. Cox poinformował o tym fakcie za pośrednictwem swoich kanałów w mediach społecznościowych.

Jestem bardzo szczęśliwy, że mogę ujawnić utwór, który stworzyłem we współpracy z moim wieloletnim przyjacielem Fatboy Slimem. #SpeedTrialsOnAcid to przeróbka z mojego nadchodzącego projektu live electronic

– napisał Cox w poście na Instagramie, zapowiadającym nowe wydawnictwo.

Niestety nie dostaliśmy żadnej próbki singla. W poście znalazła się jedynie statyczna grafika albumu, a nie wideo czy jakikolwiek dźwięk, więc niewiele wskazuje na to, jak utwór będzie brzmiał i czego możemy się po nim spodziewać. Jednak biorąc pod uwagę zaangażowanie tych dwóch innowatorów muzyki tanecznej, z pewnością będzie to coś niesamowitego.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Aby przekonać się o chemii łączącej ten duet, zobaczcie ich wspólny set w Saatchi Gallery w Londynie z 2019 roku.

Carl Cox i Fatboy Slim – co u nich nowego?

W marcu Carl Cox po mistrzowsku zremiksował Radio Slave, breakbeatowy hit pełen brytyjskiego basu. Muzyk zamienił tę miejską perełkę w potężny techno banger. Sprawdźcie sami:

Radio Slave – Stay Out All Night

Ostatnim wydawnictwem Fatboy Slima jest wypuszczona w listopadzie ubiegłego roku komplikacja Everybody Loves a Remix. Znalazły się na niej remiksy nie tylko najlepszych i kultowych już nagrań brytyjskiego DJ-a, ale również przeróbki kawałków najbardziej znanych producentów muzyki elektronicznej. Pakiet remiksów został wydany przez label Skint Records.

Fot. Okładka remiksu Todda Edwardsa Rockafeller Skank

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →