Carl Cox i legenda tanecznego grania Fatboy Slim we wspólnym kawałku

Fot. DjMag
News
Carl Cox i Fatboy Slim

Carl Cox podzielił się z fanami fantastyczną wiadomością. Już niedługo wypuści on singiel, obok którego nie da się przejść obojętnie. Sprawdź!

Carl Cox i Fatboy Slim – dwie legendy w jednym singlu

Speed Trials On Acid – tak nazywa się wspólny kawałek Carla Coxa i Fatboy Slima, który swoją premierę będzie mieć w najbliższy piątek, 8 kwietnia. Cox poinformował o tym fakcie za pośrednictwem swoich kanałów w mediach społecznościowych.

Jestem bardzo szczęśliwy, że mogę ujawnić utwór, który stworzyłem we współpracy z moim wieloletnim przyjacielem Fatboy Slimem. #SpeedTrialsOnAcid to przeróbka z mojego nadchodzącego projektu live electronic

– napisał Cox w poście na Instagramie, zapowiadającym nowe wydawnictwo.

Niestety nie dostaliśmy żadnej próbki singla. W poście znalazła się jedynie statyczna grafika albumu, a nie wideo czy jakikolwiek dźwięk, więc niewiele wskazuje na to, jak utwór będzie brzmiał i czego możemy się po nim spodziewać. Jednak biorąc pod uwagę zaangażowanie tych dwóch innowatorów muzyki tanecznej, z pewnością będzie to coś niesamowitego.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Aby przekonać się o chemii łączącej ten duet, zobaczcie ich wspólny set w Saatchi Gallery w Londynie z 2019 roku.

Carl Cox i Fatboy Slim – co u nich nowego?

W marcu Carl Cox po mistrzowsku zremiksował Radio Slave, breakbeatowy hit pełen brytyjskiego basu. Muzyk zamienił tę miejską perełkę w potężny techno banger. Sprawdźcie sami:

Radio Slave – Stay Out All Night

Ostatnim wydawnictwem Fatboy Slima jest wypuszczona w listopadzie ubiegłego roku komplikacja Everybody Loves a Remix. Znalazły się na niej remiksy nie tylko najlepszych i kultowych już nagrań brytyjskiego DJ-a, ale również przeróbki kawałków najbardziej znanych producentów muzyki elektronicznej. Pakiet remiksów został wydany przez label Skint Records.

Fot. Okładka remiksu Todda Edwardsa Rockafeller Skank


Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →