On ją po prostu uwielbia! An On Bast pojawi się na scenie Carla Coxa podczas Mysteryland 2022

Fot: Modularfield
News
An On Bast znów zagra na dużej, zagranicznej imprezie

To już oficjalna informacja. Mieszkająca we Wrocławiu producentka An On Bast wystąpi w tym roku na największym holenderskim festiwalu muzyki elektronicznej!

An On Bast zagra na kolejnej dużej, zagranicznej imprezie

An On Bast dołączyła do line-upu tegorocznej edycji festiwalu Mysteryland. Polka zagra obok takich gwiazd elektroniki jak m.in. Carl Cox, Dj Snake, Paul Kalkbrenner, Alan Walker, Marf, Lady Bee czy Cat Dealers.

Nasza utalentowana rodaczka da popis swoich umiejętności 27 sierpnia na scenie Awesome Soundwave, którą zarządza sam Carl Cox. To już kolejny raz, kiedy legendarny brytyjski artysta wyróżnia Annę Sudę. Przypomnijmy, że producentka wydała swoją EP-kę Back To The Garden oraz płytę I Create As I Speak w labelu Carla Coxa i Chrostophera Coe – Awesome Soundwave. Suda wystąpiła również na Awesome Soundwave Festival 2020, czyli imprezie organizowanej przez Coxa.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

An On Bast – z kim będzie dzielić scenę?

Podczas Mysteryland 2022 na scenie Awesome Soundwave zobaczymy także samego Carla Coxa oraz takich muzyków, jak: Christopher Coe, De Sluwe Vos, Hannes Bieger, Julien Chaptal, Octave One, Recondite i Saytek.

Mysteryland odbędzie się w tym roku w dniach 26-28 sierpnia. Jest to najstarszy i zarazem największy festiwal w Holandii. Pierwsza edycja eventu odbyła się w 1993 roku i na stałe wpisała się w holenderski rozkład letnich festiwali. Podobnie jak w poprzednich latach, tegoroczna edycja imprezy zaoferuje pełną gamę muzyki elektronicznej: od house po hardstyle, od trance po dancehall i od hip-hopu po techno.

Bilety na imprezę możecie kupić pod tym linkiem.

On ją po prostu uwielbia! An On Bast pojawi się na scenie Carla Coxa podczas Mysteryland 2022
Fot. Mysteryland.nl


Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →