An On Bast: pierwsza EP-ka i ponownie występ na festiwalu Carla Coxa

News
An On Bast

Już 19 grudnia ukaże się najnowsza EP-ka An On Bast. Będzie ona przedsmakiem całego albumu I Create As I Speak, który oficyna Carla Coxa wyda w styczniu 2021.

An On Bast: EP, a potem LP w wytwórni Carla Coxa

Głębokie, futurystyczne i wysublimowane dźwięki , jakie Anna Suda komponuje od lat (sprawdźcie koniecznie wywiad z nią w książce 30 Lat Polskiej Sceny Techno!) znalazły swój dom w Anglii – label Carla Coxa i Chrostophera Coe – Awesome Soundwave, publikuje właśnie najnowszą EP-kę wrocławianki pt. Back To The Garden.

O tym jak An On Bast została zauważona przez tuzy brytyjskiej elektroniki oraz jak zagrała podczas zagranicznych festiwali (online)  już pisaliśmy – teraz nadszedł czas na konkretne wydawnictwa. W grudniu tego roku ukazuje się EP-ka zwiastująca styczniowy album długogrający.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Promocja podczas Awesome Soundwave Festivalu

Najnowsza, nadchodząca EP  będzie miała znakomitą promocję. Otóż również 19 grudnia odbędzie się kolejny wirtualny festiwal Awesome Soundwave, podczas którego zagrają na żywo m.in. Saytek, Digital Afrika, Carl Cox i An On Bast!

Jesteśmy przekonani, że nasza niezwykle utalentowana i eklektyczna artystka (bo któż lepiej łączy w swoich kolejnych muzycznych przedsięwzięciach rasowe techno, awangardę i jazz?) po raz kolejny zaczaruje swoje hardware’owe maszyny i pokaże swoją klasę. A tak brzmi Back to The Garden live & direct!

An On Bast – Back To The Garden

EP-ka składa się z trzech kompozycji. Otwierający ją I Error, którego początek trochę przypomina Kraftwerk oraz pionierskie nagrania z Detroit, gdzie kwaśna linia basu miesza się z dźwiękiem syren. Back To The Garden to sześcio i pół minutowy potencjalny klubowy banger, który na pewno wywoła zamieszanie na parkiecie. 77 Choices a Day buduje się powoli, progresywnie, eksponując piękną linię rytmiczną i wręcz zmuszając do tańca.

An On Bast – I Create As I Speak w styczniu 2021

Dodam, że to to wydawnictwo jest zaledwie przedsionkiem do naprawdę znakomitych dźwięków, jakie czekają nas na pełnoprawnym albumie I Create As I Speak w styczniu – doświadczycie prawdziwej elektronicznej poezji – tak słowa przekłada w dźwięki tylko An On Bast! Warto czekać! A dziś możemy ujawnić tylko tracklistę 18-tu utworów.

Tracklista:

 1. Every Snowflake Has Its Place
 2. I Error
 3. Never Bored
 4. Golden Mind Possession
 5. One Handed Backhand Swing
 6. Back To The Garden
 7. Bending Reality
 8. The Bond
 9. This Illusion
 10. Lost With You
 11. 77 Choices A Day
 12. Secrets Of Silence
 13. The Mountain Will Move
 14. Barefoot Hike
 15. Abracadabra
 16. Sonoluminescence
 17. Above And Beyond
 18. Vibrance

zdjęcie główne: fot. Artur AEN NowickiPolecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →