„30 lat polskiej sceny techno” – książka o historii polskiego rave’u już dostępna

News
30 lat polskiej sceny techno książka

Książkę 30 lat polskiej sceny techno, pierwszą w historii antologię polskiej kultury techno, udało się wydać dzięki internetowej zbiórce. Wydawnictwo jest już dostępne w sprzedaży.

30 lat polskiej sceny techno – sukces internetowej zbiórki

Trzech redaktorów w składzie: Artur Wojtczak, Radosław Tereszczuk i Łukasz Krajewski podjęli się stworzenia pierwszej antologii dokumentującej historię polskiej sceny techno i muzyki elektronicznej. Powstanie książki o tytule 30 lat polskiej sceny techno było możliwe dzięki przeprowadzonej zbiórce, w której szybko udało się zebrać potrzebną kwotę.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

30 lat polskiej kultury techno – książka o historii polskiego rave’u już w sprzedaży

30 lat polskiej kultury techno to 856 stron tekstów i fotografii portretujących ewolucję techno w naszym kraju. To podróż od DIY-owych czasów postsocjalistycznej szarzyzny, przez lata raczkującego kapitalizmu, aż po drugą dekadę XXI wieku. Dzięki lekturze odwiedzicie pionierskie squaty, weźmiecie udział w eksterytorialnych rejsach, poznacie kulisy pierwszej Parady Wolności, biografie DJ-ów i DJ-ek, którzy budowali zaplecze kultowych festiwali, pirackie radiostacje i opętane przez ducha rave’u pustostany.

Książka została napisana przez ludzi, którzy tworzyli i tworzą polskie techno – producentów, klubowiczki i wielbicieli tej muzyki. Do napisania tekstów zaproszono ponad 70 artystów, wydawców oraz promotorów.

30 lat polskiej sceny techno

Książka ukazała się 1 grudnia nakładem wydawnictwa Krytyka Polityczna. Swój egzemplarz możecie zamówić pod tym linkiem.

A jeśli jeszcze nie jesteście przekonani, przeczytajcie fragment eseju Berta, jednej z najbardziej cenionych postaci na naszej scenie, DJ-a i producenta oraz dziennikarza radiowej Czwórki:

„Alfabet Berta”- fragment książki „30 lat polskiej sceny techno”

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →