30 lat polskiej sceny techno – ruszyła zbiórka na książkę

News

Ta książka to hołd dla wszystkich miłośników muzyki klubowej  w Polsce. Na ponad 700 stronach tekstu zebrane zostały dzieje rodzimych rave'ów. Książka potrzebuje Waszego wsparcia by ukazać się na półkach księgarni.

30 lat polskiej sceny techno – antologia polskiego rave’u

Polska scena muzyki tanecznej ma już 30 lat. Z tej okazji trzech niezastąpionych redaktorów w składzie: Artur Wojtczak, Radosław Tereszczuk i Łukasz Krajewski postanowiło podjąć się redakcji tomu poświęconego trzem dekadom nadwiślańskich rave’ów.

Ta książka to zbiór tekstów najważniejszych osób związanych ze sceną muzyki klubowej w naszym kraju. Promotorzy, właściciele klubów i czołowi muzycy. Ponad 70 postaci, które przyczyniły się do tego w jaki sposób wygląda aktualnie kultura klubowa. Wszystko to okraszone niepublikowanymi wcześniej zdjęciami i naocznymi relacjami uczestników.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Ta książka to laurka dla nas wszystkich miłośników techno, trance, rave, dubstep, hardtek, house, drum’n’bas – muzyki elektronicznej.

Wesprzyj zbiórkę tutaj

30 lat polskiej scny techno

30 lat polskiej sceny techno – książka potrzebuje Waszego wsparcia

Jak wspomnieliśmy książka to prawie 700 stron tekstów i zdjęć. Sprawia to, że wydanie jej staje się niezwykle trudne. Dlatego właśnie potrzebna jest Wasza pomoc w postaci wsparcia finansowego. Tytuł ukazać się ma nakładem wydawnictwa Krytyki Politycznej jeszcze tej jesieni. Autorzy zbierają 30 000 zł aby móc sfinansować wszystkie koszty związane w publikacją.

Wśród autorów tekstów i wywiadów znajdziemy takie postaci jak Angelo Mike, DJ Fresh, Kuba Sojka, Wojciech Kucharczyk (Mik Musik), Piotr Klejment (Technosoul), Łukasz Napora (były rzecznik prasowy festiwalu Audioriver), VTSS, Jacek i Maciek Sienkiewiczowie, kolektyw Technoranek, DJ Dreddy i Magnes (Tromesa), Oramics i Rrrkrta (Brutaż), Ventylator, KrisB, DJ Elf, DJ Siasia, Wiktor Skok, DJ Twinn, Splatter, DJ Gerhard i Iwona Korzybska (Instytut), Marcin Rutkiewicz (klub Piekarnia), DJ Drwal, Jurek Przeździecki, DJ Bert, Mic Ostap, DJ Bongo, DJ Inkee, Leszek Rakowski (magazyn Techno Party), Kugiel (klub Luzztro) i wielu, wielu innych.

Przygotowano kilka  możliwości wsparcia tytułu, w zależności od wpłaconej kwoty. Każda z propozycji wiąże się z innymi benefitami przewidzianymi dla kuratora, którym możesz zostać już dziś.

30 lat polskiej sceny techno – premiera

Premiera książki zapowiadana jest na 30 października tego roku. Wsparcie finansowe można udzielić pod tym adresem, do czego serdecznie zachęcamy, gdyż dzięki takim tytułom nasza kultura rośnie w siłę!Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →