Tegoroczna edycja Unsound w innej formule

Festiwale News
unsound 2020, warsztaty, festiwal, kraków

Dyrektor Artystyczny krakowskiego festiwalu Unsound, Mat Schulz, udzielił wywiadu Guardianowi. Zdradził w nim, że jedna z najważniejszych muzycznych imprez w naszym kraju przybierze w tym roku inną formę niż zwykle. Wszystkie szczegóły mamy poznać niedługo.

Unsound 2020 w nowym wcieleniu

Praktycznie każdego dnia możemy przeczytać o tym, że w skutek trwającej pandemii koronawirusa kolejne festiwale i większe imprezy muzyczne są odwoływane, przenoszone na dalszy termin lub trafiają do internetu. W najbliższym czasie przekonamy się, jaki dokładnie los czeka festiwal Unsound.

Mat Schulz, dyrektor artystyczny krakowskiego festiwalu, wypowiedział się w tej sprawie dla brytyjskiego dziennika Guardian. Schulz przyznał, że impreza ma odbyć się w planowanym październikowym terminie. Przybierze jednak formę hybrydową. Co to dokładnie znaczy? O tym przekonamy się już niedługo. Organizatorzy zapowiedzieli, że wystosują w na dniach specjalne oświadczenie. Mat Schulz powiedział ponadto, że ekipa tworząca Unsound zastanawia się wciąż, jak festiwal mógłby koncepcyjnie odpowiedzieć na obecny kryzys.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Unsound – sztuka i idee

Unsound specjalizuje się we współczesnej muzyce. Prezentuje niszowych artystów, eksperymenty z dźwiękiem i nieoczywiste podejścia do brzmień. Gośćmi festiwalu są osoby wymykające się gatunkowym klasyfikacjom. Festiwal zleca również nowe widowiska i inicjuje współpracę między artystami z różnych krajów, adaptuje i ożywia opuszczone przestrzenie, zarządza nowatorskimi artystami oraz znany jest z inspirowanej dźwiękiem marki perfum Ephemera. Impreza ma odbyć się dniach 4-12 października 2020 roku.

unsound

Unsound


Branża eventowa zagrożona #razemtańczymyrazemwalczymy

Redakcja Muno.pl w imieniu swoim oraz przedstawicieli i przedstawicielek polskiej branży kulturalno-rozrywkowej wystosowała petycję do polskiego rządu ws. rządowego wsparcia branży kulturalno-rozrywkowej.

Petycja ws. rządowego wsparcia branży kulturalno-rozrywkowej
#razemtańczymyrazemwalczymy

Festiwale

Biletomat.pl
PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →