Carl Cox opowiada o swoim życiu i karierze w obszernej biografii „Oh Yes, Oh Yes”

News
Carl Cox ze specjalnym setem 

Książka o tytule Oh Yes, Oh Yes opowiadająca o życiu Carla Coxa ukaże się już niedługo nakładem wydawnictwa White Rabbit Books.

Carl Cox – książka coraz bliżej

Biografia jednego z najbardziej popularnych DJ-ów na świecie swoją premierę miała mieć jeszcze w 2020 roku, ale z powodu pandemii koronawirusa, Carl Cox przełożył jej wydanie. Ostatecznie Oh Yes, Oh Yes trafi do sprzedaży w lipcu. Książka ukaże się nakładem White Rabbit Books, które specjalizuje się w wydawnictwach muzycznych i jest częścią Orion Publishing.

Szukałem partnera wydawniczego, który zrozumiałby, jak ważne jest dla mnie dzielenie się moją historią i spostrzeżeniami z globalną publicznością. Potencjalny wydawca musiałby również zrozumieć i uszanować to, jak łączę się z ludźmi na poziomie indywidualnym. White Rabbit to rozumie. Mają nie tylko siłę przebicia, ale także osobiste podejście do mojej pracy, którego potrzebuję, aby w pełni podzielić się moim życiem na parkiecie i poza nim

– powiedział Cox.

carl cox

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

W opisie książki czytamy, że DJ jest „wreszcie gotowy, aby opowiedzieć swoją niesamowitą historię”.

Carl Cox ujawnił, że do pracy nad książką zaprosił swojego tour managera – Iana Husseya. Muzyk chciał jak najwierniej opisać swoją długą i fascynującą karierę.

Oh Yes, Oh Yes  możecie już zamawiać w przedsprzedaży online pod tym adresem.

Carl Cox – legenda sceny techno

Carl Cox to bez dwóch zdań najbardziej rozpoznawalna i wpływowa postać świata muzyki elektronicznej. Pionier muzyki tanecznej, wirtuoz energetycznych brzmień, prawdziwy król techno. Przez ponad 40 lat kariery dał się poznać fanom na całym świecie. Wielu określa go najlepszym DJ-em wszech czasów. Anglik jest wieloletnim rezydentem topowych klubów na Ibizie i stałym bywalcem największych światowych festiwali.

Carl Cox – Château de Chambord in France for CerclePolecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →