DARIUS SYROSSIAN głównym bohaterem imprezy Grand Opening w SASSY

Fot. Resident Advisor
Eventpromo
DARIUS SYROSSIAN bohaterem imprezy Grand Opening w SASSY

Sassy Warszawa wciska gaz do dechy i rusza z weekendem otwarcia. Organizatorzy obiecują niezapomnianą imprezę do białego rana, łączącą w sobie taneczne szaleństwo z... rozkoszami podniebienia.

SASSY z oryginalnym pomysłem na cykl imprez

Zapiszcie sobie koniecznie w kalendarzu daty 22-23 kwietnia. To właśnie wtedy odbędzie się impreza Grand Opening w SASSY, którą swoją obecnością uświetni DARIUS SYROSSIAN.

SYROSSIAN to DJ z ponad 30-letnim stażem, świetny selektor, miłośnik brzmień oscylujących wokół house’u i techno. Producent regularnie wydaje dla tak uznanych marek jak Defected, Hot Creations czy Pets Recordings. Artysta, który swoimi setami rozpala densflory całego świata do czerwoności. Support zapewni rezydent SASSY Seb skalski, któremu akompaniować będzie Manolo.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Fot. Tom Kurek

Na tym jednak nie koniec. W weekend otwarcia poznacie jeszcze jedno oblicze Sassy Warszawa: kolację z artystycznym show. Sassy Warszawa łączyć będzie bowiem w sobie klub nocny i imprezową restaurację. W ramach Experience – konceptu gwarantującego wyjątkowe przeżycia wszystkimi zmysłami i nowoczesną kuchnię azjatycką wraz z audiowizualnym show. Jecie i bawicie się z udziałem utalentowanych wokalistów, tancerzy i performerów, podziwiając na przykład koncerty, live acty, burleski i Drag Queen Shows. Brzmi super, prawda?

Sassy Warszawa Darius Syrossian
Fot. Materiały organizatora

Sassy: poznajcie rozkład jazdy na kwiecień

W piątek degustacji kulinariów towarzyszyć będzie królowa polskiej burleski – Red Juliette oraz zachwycający śpiew Kamili Kropkowskiej-Pikuś. A w sobotę smaki nowatorskiej Azji idealnie zrównoważy ekscentryczny Drag Queen Show, na który Sassy zaprasza szczególnie.

22.04 | day 1 by Chivas
Experience (20:00-23:00) Red Juliette (burleska) & Kamila Kropkowska-Pikus
Clubnight (23:00 – 5:00) DARIUS SYROSSIAN (Defected) / Seb Skalski / Manolo (perkusja)

23.04 | day 2 by Mumm
Experience (20:00-23:00) Drag Queen Show: Kiki Surprise / livemusic
Clubnight (23:00 – 5:00) 40 Stopni Projekt (Maria Sadowska on vocal, Banan on Sax, Ricardo) / KASP

Wszystkie szczegóły imprezy SASSY Warszawa dostępne są na wydarzeniu na Facebooku.

SASSY – co jeszcze dobrego nas czeka?

Fot. Tom Kurek

Muno jako pierwsze ujawnia zagranicznych bohaterów najbliższych miesięcy w SASSY! W maju i czerwcu w warszawskiej miejscówce wystąpią kolejno: kultowy niemiecki DJ i producent house Tom Novy oraz uznany „degustator” muzyczny Melvo Baptiste.

13.05 Tom Novy
03.06 Melvo BaptistePolecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →