Piotr Bejnar

Piotr Bejnar
Electronic Minimal Techno
Kraj:
Polska
Miasto:
Olsztyn

Producent i live performer. Już jako 16 latek zainteresował się matematycznym rozkładem utworow muzycznych. Jako live performer experymetuje z różnorodnymi nowotorskimi technikami grania na żywo prezentując spektrum wyszukanych brzmień.

Piotr nie ulega modzie, przyzwyczajeniu czy uprzedzeniu w muzyce – wychwytując ” brzmieniowe perełki” z roznych stylow electroniki . Dzięki różnorodnym zainteresowaniom muzycznym jest częstym gościem wydarzeń kulturalnych,niekoniecznie tanecznych. Jest rowniez organizatorem cyklu impre o nazwie „Black Roses”.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Wystepy live w wykonaniu Piotra Bejnara to nie zbyt typowy live jaki kojarzyc sie moze graniem z laptopa..w tym przypadku wyglada to zupelnie inaczej…To zywa improwizacja do ktorej udzialu Piotr zaprasza publicznosc, ktora wefekcie na zywo generuje dzwieki razem z nim.

Podczas jednej z imprez Piotr nie miał miejsca na położenie swojego MIDI controlera wiec zagral trzymajac go w rekach. Od tamtej pory przyjaciele okrzykneli go mianem dj’a „Modern Talking” oraz 'Unstopable Korg Rider czy 'Czarodziej z krainy KORG”. Pomysł ewoluował, Piotr zminimalizowal swój setup i zaczął grac live’y trzymając sampler w rekach jednoczesnie tanczac z ludzmi na parkiecie. Muzyka tworzona przez Piotra to, jego zdaniem – „taneczna elektronika”. Miłośnik Jazz’u i Snooker’a.

DJ Chart | Piotr Bejnar | 04.2014

Artysta Tytuł Wytwórnia
1 Danny Daze Silicon (Original Mix) Ultramajic
2 Kasp, Mia Twin Dub Me (Chmara Remix) We Are Your Music Mate
3 Mathias Kaden Fin (Josh Wink Re-Think) Watergate
4 Harry Romero Not Yet (Original Mix) Ovum Recordings
5 Jesse Rose, Rafael Kakudo Work (Jesse Rose Remix) Clap Your Hands
6 Dapayk, Padberg Some Air (Piotr Bejnar from Siberia Remix) Mo's Ferry
7 Dave DK Woolloomooloo (Original Mix) Pampa
8 Steve Parker Konduktor (Original Mix) Ovum Recordings
9 Ø [Phase] Dirtro II (Robert Hood's New Device Mix) Token
10 Moderat Bad Kingdom (Marcel Dettmann Remix) 50 Weapons
Imprezy blisko Ciebie w Tango App →