Dom Technika we wrześniu zaprasza na wyjątkowe wydarzenie

Eventpromo
Piotr Bejnar Dom Technika

Poznański Dom Technika zaprasza we wrześniu na wydarzenie, które zapamiętamy na długo. W klubie usłyszymy znakomitych muzyków i aż trzy różne, sprofilowane muzycznie sceny.

Dom Technika zaprasza we wrześniu

Jest takie miejscu w samym sercu Poznania, które co weekend tętni doskonałą muzyką elektroniczną. Dom Technika, położony w urokliwej lokalizacji poznańskiej opery i przylegającego doń parku, to jedna z ciekawszych miejscówek w stolicy Wielkopolski. Kameralny klub od lat wyrobił sobie renomę miejsca, które słynie ze swoich ambitnych bookingów. W jeden z wrześniowych weekendów włodarze lokalu, we współpracy z Cezarym Bodkiem, znanym szerzej jako RaveOn przygotowali nietuzinkowy event, na którym będziemy mieli okazję usłyszeć doskonałych DJ-ów z Polski i Niemiec.

Dom Technika przedstawia We Love All People

Wydarzenie, o którym mowa nosi nazwę We Love All People i odbędzie się z 12 na 13 września, czyli już za niespełna 3 tygodnie. Trzeba przyznać, że organizatorzy stanęli na wysokości zadania, a line-up prezentuje się doskonale. Przede wszystkim występy muzyków podzielone zostały na 3 sceny – techno, house i psy trance.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Na pierwszej z wymienionych usłyszeć będziemy mogli iście wybuchowy skład. Stawkę otwiera DJ-ka i ostatni nabytego lokalnego kolektywu Technokracja – PAKA. Obok niej rezydenci Schronu i Tamy Kajko i Thomas Palec oraz Aisha, TomAsh, Drewniany, Maambuu, Landsberger, spicyboys.

Thomas Palec – Stream Live TAMA 23.05.2020

Scena house to prawdziwa gratka dla fanów gatunku. Tego wieczoru usłyszeć bowiem będziemy mogli prawdziwego wirtuoza – Piotra Bejnara. Dzielić on będzie konsoletę z Deakaluką oraz date with kate, Robertem Błaszczykiem, Sourge i Michałem Osadem. Brzmi to naprawdę imponująco i przekrojowo, gdyż każdy z wymienionych artystów porusza się po odrobinę innych przestrzeniach house’u.

Piotr Bejnar @ Smolna On Air (29.11.2017)

Scena psytrance zapowiada się równie ciekawie co poprzednie. Wystąpią na niej: Kobaïan, Mike Lopo, Hummel, Psy.Kev, Goa Camino, DJ Sunfly, oraz organizator całego przedsięwzięcia – RaveOn .

Impreza We Love All People rozpocznie się 12 września o 16:00.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →