Sourge

Sourge
House Indie Dance / Nu Disco Techno
Rok urodzenia:
1989
Kraj:
Polska
Miasto:
Poznań
Wytwórnie:

Początki, jako Backlash!…
Młody, energiczny, kreatywny, zdolny – to tylko kilka przymiotników, jakimi można go określić. Na dzień dzisiejszy jest nie tylko dj’em, ale również producentem, który zaczyna być doceniany przez szerokie grono. Początki jednak były ciężkie – jego pierwsze brzmienia można było usłyszeń w niszowych poznańskich klubach. Sam określał się jako artysta undergroundowy i nadal pozostaje przy tym określeniu. Jednak to było nadal za mało, pragnął czegoś więcej…

Producent, kompozytor, ryzykant…
Odtwarzanie muzyki zaczęło go nudzić, chciał sam tworzyć, miksować. Zaczął współpracować z doświadczonymi artystami, zagłębiając się w tajniki komponowania i aranżowania dźwięków. Wkrótce zaczął być doceniany i związał się z poznańską wytwórnią Tanztone. Jak sam mówi, muzykę tworzy inspirując się otaczającym go światem, emocjami i chwilami, które przeżywa, stara się prezentować swój własny, unikalny styl i wizję.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Nigdy, nie mów nigdy!
W świecie winylowych płyt i elektronicznych miksów stara się odnaleźć od 2008 roku, lecz lata zajęły mu, aby zrozumieć mechanizmy oraz, aby odkryć, że właśnie ten świat jest pisany dla niego. Dzisiaj przykłada dużo uwagi i serca, bo muzyka jest dla Roberta jak narkotyk.. To właśnie dzięki determinacji i ciężkiej pracy, aktualnie możemy usłyszeć jego muzykę i sety w klubach oraz prestiżowych podcastach.

Nowa miłość, nowe imię…
Robert zmieniał się jak i jego muzyka. Do klubowego, słodkiego house’u dodał trochę kwaśnego charakteru… Backlash! odszedł, niedoświadczony, początkujący i zagubiony.. od dzisiaj Sourge, pewny siebie, zdolny, ceniony. Do końca nie potrafi wyjaśnić etymologii nowego pseudo, śmieje się, że to gra słów. Przyszedł czas także na miłość, nie byle jaką, bo do klasyki. Winylowe płyty, jego marzeniem jest wydanie swoich solowych projektów właśnie za pomocą tego nośnika. W swoich setach inspiruje się klimatami disco, minimal oraz techno. Starannie selekcjonuje kolekcję płyt i sukcesywnie ją powiększa. Lubi wokale i powykręcane melodie, nie ma dla niego znaczenia, czy piosenka jest nowa, czy odkopana z lat 90 ważne żeby oddziaływała na ludzi. Pracuje na swój niepowtarzalny, charakterystyczny styl, który pozwoli mu pozostawić trwały ślad w muzyce klubowej.

DJ Chart | Sourge | 10.2013

Artysta Tytuł Wytwórnia
1 Tuccillo Eves sky (Originak Mix) Holic Trax
2 Sven Brede Lawny (Original Mix) Highgrade Records
3 El Prevost Allez Ally feat. D.Ham Third Ear Recordings
4 Dale Howard Feelin Morris Audio
5 Codec & Flexor Come A Little Closer (Original Mix) Body Function
6 Hans Thalau 017.1 Thal Communications
7 Dusky Esperanto Juggler Aus Music
8 Jamie Jones It's Scary Down Here Freak N Chic
9 Anja Schneider Hey Mobilee Records
10 Cucumbers Don't Wanna Be (Nu Media After Hour Remix) Exotic Refreshment

Utwory Sourge

Na co czekasz?! Podcast 024 – Sourge & Venzio

05/10/2017

Na co czekasz?! Podcast 024 – Sourge & Venzio (Czarny Wosk/Poznań)
W sam raz na jesień, przekonajcie się sami 🙂

Sourge i Venzio od ok 5 lat grając w większości Poznańskich klubów. Współzałożyciele kolektywu Czarny Wosk. Grają z płyt vinylowych. W ich setach można usłyszeć dźwięki z pogranicza acid deep tech zanurzone w houseowym sosie.Imprezy blisko Ciebie w Tango App →