Czarny Wosk świętuje. Nadchodzi urodzinowa celebra w Schronie

News
Czarny Wosk

Ich fascynacja czarnymi płytami nie ma nic wspólnego ze snobizmem. To zdrowa, głęboka i szczera pasja, w której łączą pełne zaangażowania podejście i chęć dzielenia się muzyką. Czarny Wosk, didżejski kolektyw skupiający wyznawców winylowych płyt, kończy trzy lata, co zamierza świętować hucznie i w doborowym towarzystwie. Urodzinowa impreza odbędzie się już w najbliższą sobotę w poznańskim Schronie.

W ich podejściu do muzyki klubowej i analogowego nośnika nie miejsca na dorabianie filozofii czy udawanie purrystów. Robert Błaszczyk, Sourge i Michał Osada to wprawieni gracze, którzy po latach zdobywania didżejskich doświadczeń za konsolami klubów całej Polski, postanowili połączyć siły. Pod szyldem Czarnego Wosku zawiązał się kolektyw, który skupia się na tym, co najważniejsze – chodzi o groove, którym panowie wypełniają każdą przestrzeń, w jakiej przychodzi im grać. W ciągu trzech lat tych przestrzeni było całe mnóstwo, jak kraj długi i szeroki.

Czarny Wosk. Winyl środkiem, groove celem

Winylowy nośnik to środek, ale i oś, po której zaprzyjaźnieni didżeje poruszają się serwując pełne tanecznej energii brzmienia. Czarny Wosk wprawiają parkiet w ruch przekrojową selekcją, w której mieszają się minimal, acid house, deep house czy dub techno. Klimat imprez z ich udziałem to jedno. Drugie to uczta dla koneserów starej szkoły djingu, której popis Błaszczyk, Sourge i Osada dają za każdym razem.

ECHOCAST #17 | Czarny Wosk (Venzio, Robert Blaszczyk, Sourge)

Z okazji trzech lat wspólnej działalności, twórcy Czarnego Wosku postanowili zorganizować imprezę w miejscu, do którego raczej nie trafiają przypadkowe osoby, a zdecydowanie częściej miłośnicy świadomego clubbingu. Poznański Schron gościł już wiele osobistości sceny elektronicznej i wielokrotnie potwierdzał renomę jednego z najciekawszych undergroundowych miejsc na mapie Polski.

Czarny Wosk. Za deckami z legendami

Podczas nadchodzącej imprezy, która odbędzie się już w sobotę, 17 lipca, line-up rozszerzy się o dwa renomowane nazwiska z rodzimej sceny. Prócz ojców-założycieli Czarnego Wosku, za deckami staną didżejskie legendy stolicy – Ea$y Audio i Mic Ostap.

Ea$y Audio

Ea$y Audio

Bywalcom warszawskich klubów ksywka Ea$y Audio jest doskonale znana. Doświadczony didżej i promotor, mający w CV rezydenturę w legendarnym 1500m2, występy na Audioriver czy Open’erze, a do tego wspólne imprezy z takimi tuzami jak DJ Koze, John Talabot, Ben Klock czy Disclosure. Ea$y Audio to człowiek-instytucja, który stojąc za konsolą nie uznaje schematów. Stylistyczna żonglerka w jego wykonaniu zawsze obfituje w niespodzianki i gwarantuje jedno – najwyższy poziom imprezy.

SOJUZpodcast #12: EA$Y AUDIO

Mic Ostap na dobre zapisał się na kartach historii polskiej kultury klubowej. Niewielu jest didżejów mogących pochwalić się równie długim stażem i bogatym portfolio zagranych imprez. Występował w tak unikatowych, często nieistniejących już miejscówkach na mapie klubowej stolicy jak Alfa, Trend czy Hybrydy. Dzielił decki z czołówką polskiej i światowej sceny. W tym miejscu wystarczy wymienić takie marki jak Jeff Mills, DJ Hell, Miss Kittin, Marcel Dettmann, Daniel Bell, Robag Wruhme czy Magda.

Mic Ostap

Mic Ostap

Jego selekcja to gatunkowy rollercoaster bez trzymanki, który porywie każdego. W setach Mica Ostapy nie ma miejsca na ograniczenia – liczą się emocje i taniec.

Mic Ostap – AUDIO DANCE MIX VOL.31

Czarny Wosk zaprasza do Schronu

Przypomnijmy – urodzinowa impreza kolektywu Czarny Wosk rozpocznie się w sobotę, 17 lipca, o godzinie 23:00 w poznańskim klubie Schron. Wejście płatne 30 zł na bramce klubu.

Czarny Wosk BDAY BASH

Czarny Wosk BDAY BASH

Bilety na letnie wydarzenia elektroniczne

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →