Imprezy w Poznaniu – propozycje na weekend

415
News
Imprezy w Poznaniu – propozycje na weekend

Co dzieje się w ten weekend w Poznaniu? Sprawdźcie najważniejsze wydarzenia klubowe, które polecamy na najbliższy weekend!

Imprezy w piątek, 14 lutego w Poznaniu

WOLNO #1: Tontario / Manoid

Wolno - Walentynki

WOLNO to propozycja od klubu Projekt LAB dla wszystkich tych, którzy znudzeni są wszechobecną muzyką klubową powyżej 130 bpm. Be Kolektiv przygotował w ten weekend w Poznaniu coś specjalnie dla Was. Tontario to prawdziwy magik wolnych brzmień, co potwierdzają fenomenalne wydawnictwa, m. in. w Ajunadeep.

Gdzie: klub Projekt LAB, Poznań
Kto: Tontario, MANOIDEnigmatiC, Sassafras Tree, Khanem, ya.khub, DSK
Bilety: 20 zł, kup na Biletomat.pl
blawan - walentynki
W ten weekend w Poznaniu gościć będziemy kogoś wyjątkowego! W poznańskiej Tamie wystąpi Blawan – absolutna legenda światowej sceny techno. Jego kawałki wymieniane są w większości zestawień i podsumowań najlepszych utworów ostatnich lat, a jego dj sety owiane są już legendą.
Gdzie: klub Tama, Poznań
Kto: BlawanDiana d’Rouze, Sin
Bilety: 30 zł, kup na Biletomat.pl

Stephanie Sykes | The Meaning Of Rave 2nd Bday

W ten weekend w Poznaniu odbędą się drugie urodziny The Meaning of Rave. Szykujcie się na mocne, energiczne techno z industrialnym pazurem. Stephanie Sykes to prawdziwa ekspertka tego gatunku. Warto zagościć w ten weekend do Schronu.

Gdzie: klub Schron, Poznań
Kto: Stephanie Sykes, Raymundo Rodriguez, L Ʌ V Σ N, OBCDN, Veronique, Filip Sonik, Jean Levandier
Bilety: 30/35/20 zł, kup przed wejściem do klubu

Imprezy w sobotę, 15 lutego w Poznaniu

Claptone

W ten weekend do Poznania przyjeżdża jeden z najbardziej rozpoznawalnych muzyków na świecie – Claptone. To absolutnie obowiązkowa pozycja dla każdego miłośnika muzyki klubowej. Dwukrotny laureat DJ Award w kategorii house, headliner największych festiwali na świecie, po prostu człowiek legenda. Zapraszamy w sobotę do Tamy!

Gdzie: klub Tama, Poznań
Kto: Claptone, Simon Mattson, TENES PL b2b Ricardo, Łukasz Kowalka, Boarding Pass, naked relaxing 
Bilety: 119 zł, kup na Biletomat.pl 

Verzerrung: Phase Fatale (Ostgut Ton / BITE)

W ten weekend w Poznaniu klub Projekt LAB gościć będzie Phase Fatale, który niedawno rozpoczął trasę ze swoim drugim albumem Scanning Backwards, który ukazał się nakładem legendarnego Ostgut Ton. Jak sam autor mówi o krążku: „Wszystkie utwory na albumie, bez względu na styl zostały zaprojektowane tak, aby spełniały w Berghain odpowiednią funkcję. Doszedłem do tych wniosków poprzez lata tańczenia na środku parkietu czy jako rezydent, eksperymentując, aby dowiedzieć się, jakie częstotliwości naprawdę przenikają ciało”.

Gdzie: klub Projekt LAB, Poznań
Kto: Phase Fatale, MELANIA, Zariush, Monster DJ, Elvira , MRTN.
Bilety: 25 zł, kup na Biletomat.pl


Imprezy w piątek, 7 lutego w Poznaniu

Taniec Dla Planety vol. 2: Sam Shure (Stil Vor Talent)

Gdzie: klub Projekt LAB, Poznań
Kto: Sam Shure, Sassafras Tree (Lewa & Mitch), Kemot, Shuster, Łukasz Kowalka, naked relaxing, Adam Passon
Bilety: 20/25 zł, kup przed wejściem do klubu

Druga odsłona nowego cyklu w już w ten weekend poznańskim klubie Projekt LAB. W piątkowy wieczór w Poznaniu swoje umiejętności DJ-skie zaprezentuje Sam Shure. Reprezentant wytwórni Olivera KoletzkiegoStil Vor Talent jest stałym bywalcem topowych klubów. Podobnie, jak ostatnio, część kwoty z każdego sprzedanego biletu zostanie przeznaczona na cele charytatywne. Tym razem będzie to pomoc stowarzyszeniu Azyl dla Świń „Chrumkowo”.

JP Enfant | Tama

W ten weekend do Poznania powraca postać niezwykła – JP Enfant. Ten utalentowany producent, booker i DJ w swojej twórczości idzie w kierunku nostalgicznego techno, które niezwykle dobrze sprawdza się na klubowych parkietach.

Gdzie: klub Tama, Poznań
Kto: JP Enfant, audiorotax, Feelaz
Bilety: 0/20/30 zł, kup przed wejściem do klubu

Private Press Live, Vveeaa, Miami Ufo Tour

W ten weekend w Poznaniu wiele będzie się działo w Schronie. W piątkowy wieczór w poznańskim klubie królować będzie techno, ale w zupełnie innym wydaniu niż to, do którego przywykli słuchacze. Będzie odrobinę wolniej, trochę połamanie, z angielskim zacięciem. Wszystko za sprawą duetu Private Press, który uraczy nas innym podejściem do tego doskonale znanego wszystkim gatunku.

Gdzie: klub Schron, Poznań
Kto: Private Press, VVEEAA, Qubey, Miami Ufo Tour, Raff Labowski
Bilety: 25/20 zł, kup przed wejściem do klubu

Imprezy w sobotę, 8 lutego w Poznaniu

WIR: Oliver Huntemann | Tama

W ten weekend w poznańskiej Tamie odbędzie się jedna z najważniejszych imprez w tym miesiącu. Oliver Huntemann to postać, którą śmiało można określić mianem legendy. Ponad 25 lat na scenie, setki godzin muzyki i niezliczona ilość setów na całym świecie. Prawdziwy wirtuoz techno. Polecamy lekturze nasz wywiad z Huntemannem, który możecie znaleźć tutaj.

Gdzie: klub Tama, Poznań
Kto: Oliver Huntemann, Kuba Sojka, Joana b2b Gary Holldman
Bilety: 40 zł, kup na Biletomat.pl

Technokracja: Martyn Hare

W sobotnią noc w Poznaniu stery w Schronie przejmuje Technokracja i ich niesamowity gość – Martyn Hare. Człowiek, po którego utwory sięga sam Aphex Twin… Myślę, że to wystarczająca wizytówka dla tego artysty. Będzie mocno i energicznie. Tak, jak być powinno. Technokracja melduje się na pokładzie w pełnym składzie – wzbogaconym ostatnimi czasy o kolejną niesamowitą postać, którą jest PAKA.

Gdzie: klub Schron, Poznań
Kto: Martyn Hare, PAKA, Potocki / Panic System, Spete, No_contact, Impakt, Alegria
Bilety: 30/20 zł, kup przed wejściem do klubu


Imprezy w piątek, 31 stycznia w Poznaniu

FRONT #2 ➫ Skelecta (UK) ∙ Grime ∙ UK Bass

Stęskniliście się za dobrą basową imprezą? Tak się składa, że w ten weekend w Poznaniu odbywa się jedna z najlepszych bibek tego typu, a na niej usłyszycie zawodnika dużego kalibru. Skelecta to DJ i producent, który swoją muzyką oczarował już wiele parkietów, a jego kawałki i mixy mogliście usłyszeć m. in. w BBC Radio 1. Nie możecie tego przegapić!

Gdzie: klub Projekt LAB, Poznań
Kto: Paszczak aka POGAN, Miły Atz, Negativ, Trap Door, Anti, Artiztix, Przybysz, kienitz, Goddie
Bilety: 15/25 zł, kup przed wejściem do klubu

Holiday80 zaprasza DJ Old Spice (The Very Polish Cut Outs)

Holidays80 powraca w mury poznańskiego Schronu. W ten weekend w Poznaniu, na bunkrowym parkiecie królować będzie DJ Old Spice, którego edity Manaamu Chcę Ci powiedzieć czy Krystyny Prońko Jesteś lekiem na całe zło na pewno kojarzycie. Do zobaczenia w piątek w Schronie!

Gdzie: klub Schron, Poznań
Kto: DJ Old Spice, Holiday 80, Impakt, PAKA
Bilety: 25/20 zł, kup przed wejściem do klubu

Imprezy w sobotę, 1 lutego w Poznaniu

Pleasurekraft | Tama

Nie ma chyba na świecie duetu, który wybiłby się szybciej, niż transatlantyckie duo Pleasurekraft. Tego wieczora w poznańskiej Tamie będzie naprawdę gorąco!

Gdzie: klub Tama, Poznań
Kto: Pleasurekraft, Keytov, Truant
Bilety: 20/30 zł, kup przed wejściem do klubu

Apel! Disconnekt & TFR: Keepsakes, Leiras, Keczup and more!

Gdzie: klub Schron, Poznań
Kto: Abu Zeinah Live, Cristian Marras, Hannah Addams, Leiras, Keepsakes, ADM, Boarding Pass b2b KRZone, IWANN, kEczuP, Kuba Korta
Bilety: 40/30/20 zł, kup przed wejściem do klubu

Jak mówią organizatorzy – to jedna z większych imprez tego sezonu w Schronie. Disconnekt to label, w którego skład wchodzą bardzo doświadczeni artyści, którzy na muzyce klubowej zjedli sobie zęby. Bywalcy najlepszych światowych klubów wystąpią w obstawie rezydentów Schronu oraz ekipy z wrocławskiego Transformatora. W ten weekend w Poznaniu widzimy się na Apelu!

Techniküm: młodzi techno gniewni

W tę sobotę w Poznaniu odbędzie się przegląd najciekawszych poznańskich artystów techno młodego pokolenia. Zapamiętajcie dobrze te ksywy i wbijajcie w weekend do klubu Projekt LAB!

Gdzie: klub Projekt LAB, Poznań
Kto: ldwq., W_iro live, PAKA, Jakub Kulesza, naked relaxing, Luca Novicci, Agathe HP, Błażej Przybysz, Wojtman, date with kate
Bilety: 10/20 zł, kup przed wejściem do klubu


Imprezy w piątek, 24 stycznia w Poznaniu

Joris Voorn | Album Tour

Gdzie: klub Tama, Poznań
Kto: Leon/PL, Joris Voorn, Kemot
Bilety: 70 zł, kup na Biletomat.pl 

Joris Voorn w ten weekend powraca do poznańskiej Tamy, tym razem z zupełnie nowym materiałem. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej na temat czwartego studyjnego albumu holendra, to zapraszamy do lektury naszego tekstu na ten temat.

Gdzie: klub Projekt LAB, Poznań
Kto: Paula z KATZ, Krucza, Aerniax, Heather Helix, Matelsky, Zariush
Bilety: 15/25 zł, kup przed wejściem do klubu
Co tu dużo mówić. W ten weekend w poznańskim LABie będzie smutno, nostalgicznie i melancholijnie. Takich klimatów oczekujcie po piątkowej imprezie.

Imprezy w sobotę, 25 stycznia w Poznaniu

Gdzie: klub Schron, Poznań
Kto: Aparde, Mitch, Longer, ADM, ldwq.
Bilety: 30/20 zł, kup przed wejściem do klubu

W ten weekend w mury Schronu zawita Aparde – jedna z najciekawszych postaci sceny deep house. Doceniony przez Christiana Löfflera, ostatnio współpracował z Oliverem Koletzkim. Niezwykle ciekawy artysta, którego musicie usłyszeć na żywo, a okazję do tego będziecie mieli już w ten weekend w Poznaniu!

DT pres. WOSK all night long!

Gdzie: klub Dom Technika, Poznań
Kto: WOSK Sound System all night long
Bilety: 10 zł, kup przed wejściem do klubu

W sobotnią noc w Poznaniu Dom Technika przejmuje ekipa WOSK. Spodziewajcie się sporej dawki tanecznych, niczym nieskrępowanych rytmów!


Idę w Tango

Jeśli nie chcesz przegapić żadnego wydarzenia w Twoim mieście – pobierz aplikację Tango i bądź na bieżąco! Poimprezujmy razem w ten weekend!

Tango - imprezy w weekend

Tango – https://www.tangoapp.pl/

Muzyka klubowa w Poznaniu

Biletomat.pl
PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.