P.E.A.R.L w poznańskim Schronie już w ten weekend

Eventpromo
P.E.A.R.L w poznańskim Schronie

Schron startuje z wydarzeniami po pandemicznej przerwie. Klub zaprosił w ten weekend w swoje mury kolektyw Technokracja i prawdziwego kota. P.E.A.R.L już w ten piątek przy Kościuszki 68.

Schron rozpoczyna nowy sezon

Powoli wkraczamy w sezon klubowy, który ze względu na panujące warunki, zapowiada się z goła inaczej niż poprzednie. Panujący rygor sanitarny pozwala na wydarzenia w ograniczonej formie z wieloma obostrzeniami. Po pandemicznej przerwie rusza i poznański Schron. Klub przez miesiące przeszedł sporo zmian, o których dowiecie się już niedługo. Obiekt przystosowany został do obowiązujących norm i wraca do życia.

P.E.A.R.L. @ HOR

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

P.E.A.R.L w bunkrze

Zaprosić na jedną imprezę Technokrację i P.E.A.R.L. to jak zaserwować tequile z solą i cytryną. Wódkę z przysłowiową „popitką”., Tylko tutaj wódkę popijacie wódką. Ekipa w składzie PAKA, Potocki, Impakt, No_Contact i Spete po raz kolejny wystąpi obok artysty, którego występu nie można „od tak” zigrnorować. P.E.A.R.L to producent pochodzenia hiszpańskiego, którego kariera od 2017 roku nabiera zawrotnego tempa.

Na codzień mieszkający w Berlinie P.E.A.R.L jest założycielem wytwórni Fallen Ethics. Oficyna, w której swoje kawałki wydawał min. Oscar Mulero czy Tensal w 2017 roku święciła swoje 10 winylowe wydanie.

P.E.A.R.L zaliczył również, w moim mniemaniu, doskonały set dla Boiler Room. Jego styl to fuzja industrialnego brzmienia z emocjonalnym techno, które wprawi was niejednokrotnie w trans na parkiecie.

P.E.A.R.L. | Boiler Room X Mzesumzira X KHIDI

Technokracja: P.E.A.R.L – piątek 11 września

Impreza startuje o godzinie 23:00 w poznańskim Schronie. Bilety, w cenie 30 zł dostępne będą na wejściu do klubu. Śpieszcie się, bo ilość miejsc w lokalu jest limitowana wedle obowiązujących regulacji. Widzimy się na parkiecie!

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50-500 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →