Piotr Bejnar i Oskar Szafraniec wydają wspólne numery!

Sleeplees Days i Sleepless Nights – tak nazywają się dwa minialbumy, które wspólnymi siłami nagrali dwaj polscy muzycy – Piotr Bejnar i Oskar Szafraniec. Pierwszy jest już dostępny, drugi będzie miał premierę w kwietniu.

Piotr Bejnar i Oskar Szafraniec. Dwóch zdolnych artystów i ich dwa wydawnictwa

Piotr Bejnar i Oskar Szafraniec kooperacyjne wydawnictwa nagrali dla niemieckiej wytwórni Connaisseur Recordings. Sleepless Days została już opublikowana, Sleepless Nights wyjdzie w pierwszej połowie kwietnia. Materiał zawarty na obu EP-kach został zarejestrowany w domowym studio Piotra Bejnara, znajdującym się w Warszawie. W ciągu czterech dni artystom udało się stworzyć osiem kompozycji. Sześć z nich trafi do oficjalnego obiegu. W pracy nad minialbumami, obu artystów wspomógł gitarzysta, Kacper Bogacz.

Piotr Bejnar & Oskar Szafraniec – Sleepless Days

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Piotr Bejnar i Oskar Szafraniec w wersji house i techno

Sleepless Days zawiera klasyczne, house’owe melodie z dużą ilością żywych instrumentów, z kolei Sleepless Nights będzie skręcał bardziej w stronę mocniejszych brzmień spod znaku techno.

Co kilka lat otrzymujemy z Polski demo, które sprawia, że dosłownie opadają nam szczęki. Taki właśnie materiał trafił do naszych rąk od Piotra i Oskara. Aby nagrać swój debiutancki materiał dla Connaisseur, obaj zamknęli się w studio na kilka dni, tworząc naprawdę imponującą porcję muzyki w bardzo krótkim czasie. Efektem końcowym jest dwuczęściowe wydawnictwo. Każde z nich składa się z dwóch utworów, które zostaną wydane w odstępie dwóch tygodni – komentują właściciele labelu Connaisseur Recordings.

Piotr Bejnar i Otake Records

Przypomnijmy, że Piotr Bejnar nie tylko nagrywa muzykę, ale również od 2014 roku prowadzi własną wytwórnię Otake Records i od tego czasu dostarcza jakościowych nagrań zarówno od krajowych, jak i zagranicznych artystów. Nakładem labelu ukazują się kompilacjealbumy, EP-ki czy teledyski.

piotr bejnar

Okładka płyty Speepless DaysPolecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →