Piotr Bejnar przedstawia Kalpa EP

News
Piotr Bejnar - Kalpa EP

Piotr Bejnar prezentuje Kalpa EP, czyli piękną EP’kę, wydaną nakładem Otake na winylu oraz w wersji elektronicznej. Posłuchaj!

Otake Records ma w tym roku 5 lat

Piotr Bejnar uruchomił swoją wytwórnię Otake Records 5 lat temu i od tego czasu dostarcza jakościowych nagrań zarówno od krajowych jak i zagranicznych artystów. Nakładem labelu ukazują się kompilacje, albumy, EP’ki czy teledyski.

Piotr Bejnar często dostarcza nam również własne nagrania, które ukazują jego ewolucję jako artysty i sprawiają, że obecnie można śmiało uznać go za jednego z najbardziej aktywnych i konsekwentnych producentów w Polsce.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

OTAKE RECORDS – Okładki

Wydawnictwa w Otake Records to również piękne doznania wizualne. Okładki są projektowane z najwyższą starannością przez wyjątkowych artystów. Nie inaczej jest w przypadku Piotr BejnarKalpa EP. Okładkę do tego działa stworzyła Karalina Yanushkevich.

Piotr Bejnar - Kalpa EP

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Już mi nie w głowie kumple i imprezy – Piotr Bejnar dla Muno.pl

Piotr Bejnar – Kalpa EP POSŁUCHAJ

Nowa ep’ka nosi tytuł Kalpa EP i po raz kolejny jest dowodem na muzyczny rozwój Piotra Bejnara. To przyjemna podróż, w którą warto wybrać się wraz z nim, podczas zakończenia intensywnego weekendu.

Everything’s In You dostarcza dwanaście minut intrygujących, błyskotliwych dźwięków. Słychać tu różnorodne wpływy, które definiują styl Bejnara, a całość stanowi przyjemną podróż, w której słychać poszukiwanie przez niego własnej drogi. Niepokojące sekwencje połączone z tlącą się melodią tworzą euforyczny krój – to numer który najlepiej nadaje się na wczesne poranki albo piękne zamknięcie set’u.

Na stronie B znajdziemy utwór 311 Trillion Years, z charakterystyczną linią basową i wspaniałym dźwiękiem fortepianu.

Reasumując, cała EP’ka to wyjątkowa podróż do muzycznego umysłu Piotra. My w to wchodzimy, a Wy?Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →