Znika słynne warszawskie miejsce imprezowe

Fot. Materiały promocyjne
News
Iskra Pole Moktowskie zamknięta

Właściciele ISKRA Pole Mokotowskie podzielili się w mediach społecznościowych smutnymi wieściami o zamknięciu miejscówki.

Artykuł będzie aktualizowany

ISKRA na Polu Mokotowskim przechodzi do historii

ISKRA na Polu Mokotowskim to zdecydowanie jedno z najciekawszych miejsc w Warszawie oferujących atrakcje rozrywkowo-kulturalne. Ilość imprez i eventów, jakie się tam odbyły oraz ich jakość przejdą pewnie do miejskich legend. Szczególnie teraz, kiedy właściciele tej cudownej ze wszech miar przestrzeni ogłosili zakończenie działalności.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Nasi mili, Przyszedł ten smutny moment, w którym musimy potwierdzić krążące od jakiegoś czasu plotki.Niestety z przyczyn od nas niezależnych, zostaliśmy zmuszeni zakończyć działalność Iskry na Polu Mokotowskim. Tym bardziej nam przykro, gdyż po roku pandemii, liczyliśmy na huczne ósme urodziny. Dziękujemy Wam za ten wspaniały czas który u nas spędziliście, ponieważ to Wy tworzyliście to miejsce. Dziękujemy też naszym pracownikom, promotorom i partnerom biznesowym. Mamy nadzieję, że za niedługo zobaczymy się w innej lokalizacji! 5!

– możemy przeczytać w poście na oficjalnym fanpage’u ISKRY.

ISKRA na Polu Mokotowskim – kilka słów o kultowej, warszawskiej miejscówce

Początki tego miejsca sięgają połowy lat 70., kiedy w budynku mieściła się przepompownia wody dla położonych nieopodal basenów miejskich. Przestrzeń przyciągała warszawiaków zarówno wtedy, gdy pełniła funkcję rekreacyjną, jak i w latach 90., gdy zamieniła się w kolebkę muzycznej alternatywy. Dziś Iskra to inspirujący kompleks składający się z sali głównej klubu oraz zamkniętego ogrodu z basenem. Miejsce tworzące świetny klimat do letnich, leniwych spotkań w ogrodzie oraz niezapomnianych imprez do rana we wnętrzu klubu. Iskra gromadzi wszystkich miłośników doskonałej zabawy przy dźwiękach muzyki DJ-ów z najwyższej, światowej półki.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →