Reprezentacja poznańskiej Tamy w Iskrze na ostatnim spotkaniu w sezonie

Eventpromo
Iskra pole mokotowskie

Iskra Pole Mokotowskie z przytupem zamyka letni sezon, organizując ostatnie już w tym roku spotkanie w swoim ogródku. Wyjątkowe z różnych względów. Po pierwsze, po closingu zawsze oczekuje się więcej, po drugie, na warszawskiej scenie tym razem wystąpią rezydenci poznańskiego klubu Tama. Hosted! w Iskrze już 19 września.

Iskra Pole Mokotowskie – closing, jakiego nie przeżył nikt

Choć letnich eventów w Warszawie nigdy nie brakowało, to Iskra zdecydowanie wiodła tam prym i prześcigała samą siebie w pomysłach i inicjatywach. Podczas wakacji w tamtejszym ogródku muzyka właściwie nigdy nie cichła, światła nie gasły, a ci, którzy poszukiwali wieczornej – bądź i popołudniowej – rozrywki, udawali się właśnie tam.

Niestety te ciepłe, beztroskie tygodnie powoli dobiegają końca i z tego względu Iskra Pole Mokotowskie chce zamknąć sezon tak, jak należy. To znaczy: zapraszając wszystkich na szczególne wydarzenie, które jest kontynuacją cyklu Hosted! Poznańska energia na warszawskiej scenie – czy nie brzmi to kusząco?

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

iskra pole mokotowskie

Iskra Pole Mokotowskie + Tama = hit

Cykl Hosted! to seria specjalnych spotkań, podczas których władzę w warszawskim lokalu przejmują goście, czyli najlepsi DJ-e i rezydenci z popularnych klubów z całej Polski. Taka zapowiedź może narobić smaka, zwłaszcza, jeśli Wam zdradzimy, że edycję będącą jednocześnie zamknięciem ogródka Iskry Pole Mokotowskie, poprowadzą reprezentanci poznańskiej Tamy. Każdy elektroniczny freak zna ten klub, był w nim lub chociaż o nim słyszał. Nie bez kozery lokal cieszy się powodzeniem i dobrą opinią nawet daleko poza granicami Wielkopolski. W Tamie grały gwiazdy światowej elektroniki, a już w najbliższą sobotę to Tama zawita do Iskry!

iskra pole mokotowskie

Iskra Pole Mokotowskie gości reprezentację poznańskiej Tamy

Ostatnie w tym sezonie wydarzenie w ogródku wybrzmi w rytmach starannie dobranej elektroniki. Gospodarze Iskry doskonale wiedzieli, co robią, proponując DJ-om z Poznania przejęcie sterów. Chwilowe oddanie władzy niewątpliwie wyjdzie tu na dobre, wprowadzi odrobinę nowości, stworzy inną przestrzeń i przeniesie event w Iskrze w zupełnie inny wymiar. Na scenie zaprezentuje się założycielka i współwłaścicielka Tamy Joana, tamtejszy rezydent Keytov, a także AEN. Po takiej kombinacji temperamentów można spodziewać się naprawdę dobrych setów oraz dynamicznych zmian nastrojów. To jak? Wpadacie do Iskry 19 września?

Joana – After Rain

Dodatkowej pikanterii nadaje wydarzeniu fakt, że pierwsze dwie godziny będą transmitowane live przez Plug.In. Jeśli nie możecie się pojawić – znakomita opcja, ale jeśli możecie – lepiej jednak przeżyć to na żywo.

Iskra Pole Mokotowskie – Hosted! i Tama Showcase

Ostatnie wydarzenie w ogródku Iskry Pole Mokotowskie z udziałem rezydentów klubu Tama odbędzie się 19 września. Event startuje o godzinie 20.00 i potrwa aż do 6.00 rano następnego dnia. Nie chcecie, żeby Was to ominęło!


ISKRA Pole Mokotowskie wspiera ruch #SafeFUN #SafeRAVE #MaskON

Każde wydarzenie w Iskrze odbywa się według zaleceń Głównego Inspektoratu Sanitarnego. Włodarze lokalu wspierają akcję #SafeFUN #SafeRAVE #MaskON, która zwraca uwagę na przestrzeganie zasad bezpieczeństwa podczas eventów takich jak koncerty czy imprezy, tak przez uczestników, jak i organizatorów. Szczegóły akcji znajdziecie tutaj.

#safeFUN #safeRAVE #maskONPolecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →