Tama w Poznaniu z hukiem rozpoczyna nowy sezon

News
Tama

Koneserzy szeroko pojętej elektroniki doskonale zdają sobie sprawę, że klub Tama w Poznaniu to obowiązkowe miejsce muzycznej pielgrzymki. Jeśli nieustannie poszukujecie nowych wrażeń i chcecie bawić się z poczuciem absolutnego zatracenia - nie musicie wcale obierać kierunku na zachód. Tama z impetem wchodzi w nowy muzyczny sezon!

Tama – bezpieczeństwo przede wszystkim

W obecnych warunkach niełatwo jest zorganizować imprezę, jednak poznańska Tama udowadnia, że wcale nie jest to niemożliwe.  Ze względu na rygorystyczne przestrzeganie zaleceń sanitarnych, wydarzenia w klubie przeniosły się na świeże powietrze. Tama Bar, plenerowa miejscówka o miękkiej aurze betonowego lasu tworzy niezapomniany, intymny klimat imprez w rytmach techno. Limit gości zwiększa poczucie bliskości między uczestnikami zabawy, jednak bez obaw – fizycznie dystans zostanie zachowany.

klub Tama w Poznaniu

Tama z brytyjskim akcentem – Blawan

Tama jest miejscem multikulturowym, w którym muzyka dzierży władzę absolutną. Imprezy w poznańskim klubie zahaczają klimatem o nieznane nam wcześniej rejony i otwierają oczy na to, jak szerokie spectrum możliwości skrywa przed nami scena elektroniczna.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Blawan to jeden z artystów eksperymentujących i mocno czerpiących z dawnej kultury muzycznej. Rytmy płynące z korzeni przeplata tym, co nowoczesne, w ujęciu sztuki serwując coś, co można by określić pokrzywionym postmodernizmem. Blawan wcześniej doświadczał muzyki jako perkusista, a jego późniejsze projekty skoncentrowane już stricte na elektronice, jak Karenn i Trade wywołały spore poruszenie wśród grona zainteresowanych.

5 września – Blawan i Tom Palash w Poznaniu

Blawan wystąpi w Poznaniu już 5 września, a razem z nim zagra Tom Palash, z przytupem rozpoczynając nowy sezon w Tamie – a dokładniej, w Tama Bar, czyli klimatycznym ogródku naszego ulubionego klubu.

Blawan – Immulsion

Tama w zachodnim stylu – andhim

Poznański klub oczywiście dopiero się rozkręca – mocne rozpoczęcie zwiastuje bowiem uzasadnione nadzieje na dalsze tygodnie. Imprezy w Tamie cały czas są w łaskach amatorów techno i nie ma się co dziwić, skoro na scenie prezentują się najciekawsze osobistości sceny elektronicznej. Duet prosto z Kolonii – andhim – twierdzi, że gra super house. Synteza gatunków w ich wykonaniu to energetyczne i mocno taneczne bity, wprost idealne do szaleństwa na parkiecie.

11 września – andhim i Joana w Poznaniu

W Tama Bar andhim zagra już 11 września z własną interpretacją okrzepłej elektroniki, zaskakując szczerą radością bijącą z miksowanych utworów, a kroku dotrzyma mu rezydentka klubu – Joana.

Andhim – Buenos Aires

Tama po berlińsku – Pan-Pot

Spragnieni nowości i wiecznie nienasyceni miłośnicy elektroniki, nocne marki, zatwardziali imprezowicze – Tama dla nich wszystkich jest w otwierającym się sezonie. Na scenie Tama Bar zagości utytułowany berliński skład, czyli Pan-Pot. Bezkompromisowe miksy, brawurowa produkcja – artyści nic sobie nie robią z podziału gatunków i grają muzykę dokładnie tak, jak ją czują. Pan-Pot to brzmienia absolutnie ponadczasowe z charakterystycznym pazurem nonszalanckiej zadziorności.

18 września – Pan-Pot i Deas w Poznaniu

Pan-Pot w Tamie wystąpią już 18 września, a towarzyszyć im będzie wyjadacz parkietów – DEAS.

Pan-Pot – Tomorrowland 2019 for Carl Cox & Friends

Tama – otwarcie na pełnej

Tama zdecydowanie nie próżnuje. Wszyscy, którzy tęsknią za imprezami techno z pewnością już z niecierpliwością przebierają nogami, bo poznański klub szykuje coś naprawdę specjalnego. Głośne nazwiska, niesamowite wizuale, za które odpowiedzialna jest poznańska VJ’ka Lola Haze, muzyczne doznania z najwyższej estetycznej półki – po to wszystko i jeszcze więcej należy ustawić się w kolejce do Tama Bar.

Tama w Poznaniu - otwarcie

Klub Tama w Poznaniu – bilety na wydarzenia

Ilość biletów na każdy z eventów jest bardzo limitowana. Można zakupić jedynie jedną wejściówkę na jedną osobę. Bilety są imienne i nie istnieje możliwość ich odsprzedaży. Wejściówki na poszczególne koncerty w Tamie będą dostępne na stronie Biletomat.pl.

Blawan, 5 września w Poznaniu – bilety

Bilety na wydarzenie są już dostępne na stronie Biletomat.pl.

Andhim, 11 września w Poznaniu – bilety

Bilety na wydarzenie znajdziecie na stronie Biletomat.pl.

Pan-Pot, 18 września w Poznaniu – bilety

Bilety na wydarzenie znajdziecie na stronie Biletomat.pl.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →