Imprezy w Warszawie – propozycje na weekend

423
News
Imprezy w Warszawie – propozycje na weekend

Zastanawiasz się, w jakim klubie spędzić ten weekend w Warszawie? Mamy dla Ciebie przegląd najważniejszych imprez, które odbędą się w Warszawie w najbliższy weekend.

Imprezy w piątek, 14 lutego w Warszawie

Smolna Loves: Kittin

W ten weekend w Warszawie odbędzie się jedna z najciekawszych imprez na klubowej mapie Polski. W roli headlinera zagra Miss Kittin. Electroclashowa weteranka pochodząca z Francji swoją muzyką potrafi rozgrzać nawet najbardziej zastany parkiet. Sprawdźcie jej moc już w ten piątek w Warszawie!

Gdzie: klub Smolna, Warszawa
Kto: KittinEvius, Vi, Eltron, Jealo, Qbs
Bilety: 40/20 zł, kup przed wejściem do klubu

J1 | Schacke x Move Mózg

Szybko, mocno i konkretnie – tak można w kilku słowach ująć muzykę serwowaną przez Shcacke. W ten weekend w Warszawie nie można narzekać na nudę, a propozycja klubu Jasna 1 na piątek zdecydowanie należy do tych najlepszych!

Gdzie: klub Jasna 1, Warszawa
Kto: Schacke, DJ Lotos, Ola Teks, Cyryl, Mic Ostap, DiscoMule, Sosky, Fobist
Bilety: 30 zł, kup przed wejściem do klubu

50 godzin – maraton miłości

To prawdziwa gratka dla wszystkich fanów dobrego techno. Line-up onieśmiela, z tego, co słyszeliśmy – lokalizacja wprawia w zachwyt, a czas trwania tej imprezy to już absolutny odjazd! Pozycja obowiązkowa w ten weekend w Warszawie!

Gdzie: Secret locationWarszawa
Kto: [KRTM] LIVE, AMNESIAC, ANSOME LIVE, Avtomat B2B Veronicami, BALD, Bisti, D.Dan, Gem B2B Sienn, Hadone B2B Under Black Helmet, Héctor Oaks, Hyperaktivist, KACPER KAPSA, Private Press, RTMTS B2B Michal Jablonski HYBRID, Schmoltz, soulens, Stpdmnk, Sunil Sharpe, T A K A B2B Kuba Sojka LIVE, Takaaki Itoh, Tapefeed, Tommy Holohan, VALDEMAR ST, Violent
Bilety: 80/90 zł

ELEMENTS Mia Twin Gigi Conradq Gigee Bekett Koza Ad

W ten weekend w Warszawie w klubie Luzztro wystąpi znana z wydawnictw w Kattermukke – GIGEE. Po jej ostatnim, absolutnie genialnym występie w Poznaniu, z czystym sercem polecamy występy tej Pani! Warto wspomnieć, że piątkowa impreza w Warszawie to doskonała okazja do usłyszenia reprezentanta Muno.pl, gdyż w tę noc zagra dla Was Conradq!

Gdzie: klub Luzztro, Warszawa
Kto: Conradq, Bekett, ‚ades’, GiGi, Mia Twin, GIGEE. KoZa 
Bilety: kup przed wejściem do klubu

Imprezy w sobotę, 15 lutego w Warszawie

Smolna: Rebekah

W ten weekend w Warszawie w klubie Smolna wystąpi Rebekah. Tej Pani nikomu przedstawiać nie trzeba, ponieważ to jedno z najgorętszych nazwisku muzyki techno ostatnich lat. Jeśli szukacie sporej dozy dobrej muzyki to w Warszawie znajdziecie ją właśnie tutaj.

Gdzie: klub Smolna, Warszawa
Kto: Rebekah, Kajko, Violent, Last robots, Mko
Bilety: 40/20 zł, kup przed wejściem do klubu

Imprezy w piątek, 7 lutego w Warszawie

Smolna: Tiga

smolna

W ten weekend w Warszawie będziemy mieli okazję usłyszeć producenta, którego dorobek artystyczny może wprowadzić w zakłopotanie wiele naprawdę uznanych nazwisk ze świata muzyki elektronicznej. Tiga to bardzo utalentowany i wszechstronny producent, którego twórczość rozpięta jest od house’u aż po UK grimme. To zdecydowanie jedna z ciekawszych propozycji imprezowych w Polsce w ten weekend.

Gdzie: klub Smolna, Warszawa
Kto: Tiga, Due Diligence, Cocolino, Sincz, Angelo Mike, Luke Hiero, Adam Gorczyca
Bilety: 40/20 zł, kup przed wejściem do klubu

J1 | SAMA’

SAMA’ to postać, którą śmiało można określić pionierką palestyńskiego świata DJ-skiego. Świetna, energiczna selekcja połączona z niezwykłą energią parkietową – tak w skrócie można zdefiniować jej sety. SAMA’ to postać, która cieszy się niezwykłą popularnością, a jej występy można oglądać w topowych klubach na całym świecie. W ten weekend wystąpi w Warszawie w klubie Jasna 1. Bądźcie!

Gdzie: klub Jasna 1, Warszawa
Kto: SAMA’, T A K A LIVE , Vi, Leö Traxx,  Holiday 80, Pitti Schmitt
Bilety: 30/40 zł, kup przed wejściem do klubu

Unsound x Nyege Nyege: Warszawa

Nyege Nyege to ugandyjski festiwal, który zajmuje się popularyzacją muzyki pochodzącej z Afryki Wschodniej. Za sprawą unsoundu, jego reprezentanci zostali zaproszeni do warszawskiego klubu Pogłos. W ten weekend w Warszawie wystąpią: Duma – kenijski duet serwujący muzykę z pogranicza elektroniki i około metalowych brzmień, DJ Diaki z Mali, który zabierze nas w podróż wgłąb afrykańskiej muzyki tanecznej, Catu Diosis z Ugandy –  członkini kolektywu Nyege Nyege, dziennikarka i DJ-ka specjalizująca się w basowych brzmieniach oraz Don Zilla – jeden z filarów kampalskiej sceny DJ-skiej.

Gdzie: klub Pogłos, Warszawa
Kto: Duma, DJ Diaki, Catu Diosis, Don Zilla, Madikoptah
Bilety: 35/40 zł, kup przed wejściem do klubu

Imprezy w sobotę, 8 lutego w Warszawie

Fold to londyński klub, który pomimo krótkiego czasu funkcjonowania, zdołał na stałe zapisać się na kartach historii clubbingu w UK. Wszystko za sprawą odbywających się tam 24-godzinnych imprez, które swoim klimatem oczarowały wyspiarską publikę. Niestety, jak powszechnie wiadomo angielski aparat administracyjny bardzo nie lubi nocnego życia tamtejszych miast, przez co dalsze funkcjonowanie tego klubu stoi pod znakiem zapytania. W weekend w Warszawie wystąpią rezydenci tego pięknego miejsca w obstawie lokalnych bohaterów.
Gdzie: klub 999, Warszawa
Kto: 7XINS, James Newmarch, Voicedrone, Truant
Bilety: 15/30/0 zł, kup przed wejściem do klubu

UK Message: Slugabed x Sorrow (UK)

Już w ten weekend w Warszawie odbędzie się jedna z najciekawszych imprez z gatunku UK Bass w Polsce. Wśród zaproszonych gości widnieją dwa nazwiska, które, jeśli choć trochę interesujecie się tymi klimatami, powinniście na pewno znać. Slugabed i Sorrow to prawdziwi wizjonerzy tego gatunku.

Gdzie: klub Miłość Kredytowa 9 , Warszawa
Kto: Slugabed, Sorrow, Spisek Jednego, Lux Familiar, Przybysz, Pogan 
Bilety: 30 zł, kup przed wejściem do klubu

Elektrowkręta pres. Audio [UK] – Warszawa

Audio to prawdziwy weteran drum’n’bassu. Artysta działa na scenie już przeszło 15 lat, a jego produkcje miały spory wpływ na kierunek, w którym rozwinął się ten gatunek muzyki. Wystąpi już w ten weekend w Warszawie w klubie Poziomy. Przybywajcie!

Gdzie: klub Poziomy, Warszawa
Kto: AudioKosay, adamformat., Sinusoyda, Inside Defect , Sick
Bilety: 35 zł, kup na Biletomat.pl 


Imprezy w piątek, 31 stycznia w Warszawie

Industrial Nation x SOJUZ w 999: Regal

Do warszawskiego klubu 999 w ten piątek zawita postać wyjątkowa. Regal to jeden z najbardziej rozpoznawalnych postaci sceny techno ostatnich lat. Założyciel labelu Involve Records, w którym wydawani są artyści tacy jak Boston 168, FJAAK, Cosmin TRG, Bambounou czy Z.I.P.P.O. Regal to stały bywalec najbardziej znaczących klubów na świecie. W ten weekend w Warszawie nie może Was zabraknąć w klubie 999!

Gdzie: klub 999, Warszawa
Kto: Regal, Violent, Ceren Aslan, internal explorer, amnesiac, bald, soulens, Stpdmnk, Valdemar ST
Bilety: 20/25/35 zł, kup przed wejściem do klubu

Klimat | Niebo

W piątkowy wieczór w warszawskim klubu Niebo zagoszczą tropikalne taneczne rytmy. Organizatorzy wydarzenia zapewniają, że na imprezie nie zabraknie dekoracji, które przenieść mają uczestników w samo centrum tropikalnej puszczy. Wszystko to przy dźwiękach ekspertów tego gatunku z LuLu Maliną na czele. Macie ochotę na odrobinę tropików w ten zimowy weekend w Warszawie?

Gdzie: klub Niebo, Warszawa
Kto: Tommy Gusta, LuLu Malina, Chriss Jaxx, AGNES
Bilety: 25 zł, kup przed wejściem do klubu

Smolna: Lilly Palmer

Cóż za wieczór szykuje się w piątek na Smolnej. Lily Palmer to DJ-ka ciesząca się ostatnimi czasy niezwykłą popularnością. Artystka po raz pierwszy zawita w ten weekend do Warszawy. Polecamy!

Gdzie: klub Smolna, Warszawa
Kto: Lilly Palmer, Vacos, John Waiter, Mia Twin, Pysh, An-Ka, Bexa
Bilety: 40/20 zł, kup przed wejściem do klubu

Już w ten weekend w Warszawie odbędzie się druga impreza z cyklu Inside Story. Po niezwykle udanym występie Purple Disco Machine przyszła kolej na The Shapeshifters. Angielski ex-duet, składający się w tej chwili z jednego członka oryginalnego składu, jest stałym gościem imprez z cyklu Glitterbox w Londynie, a jego utwory nie raz podbijały listę przebojów w Wielkiej Brytanii.
Gdzie: klub Szwedzka 2/4, Warszawa
Kto: The Shapeshifters
Bilety: 59 zł, kup na Biletomat.pl 

Imprezy w sobotę, 1 lutego w Warszawie

J1 | Huerco S / Eltron / Dtekk / Botanica

Sobotnia noc w Warszawie należy do Huercosa. Młody producent od 3 lat sukcesywnie pnie się po szczeblach światowej kariery muzycznej, produkując muzykę określaną mianem lo-fi techno. W jego towarzystwie w Jasnej 1 wystąpią znani i lubiani – Eltron, Botanica i Dtekk.

Gdzie: klub Jasna 1, Warszawa
Kto: Huercos, Eltron, Botanica, Dtekk
Bilety: 30 zł, kup przed wejściem do klubu

Basement Techno

Basement to nowy cykl imprez w Poziomach. W sobotni wieczór w Warszawie w ramach imprezy z tego cyklu usłyszymy naszego rodzimego weterana – Michała Jabłońskiego. Jego mroczny i duszny styl na przestrzeni lat przyciągnął uwagę takich labeli jak: Secret Keywords, Newrhythmic recs, Animal Farm czy VSK Series. Na swoim koncie ma występy w czołowych światowych klubach z berlińskim Tresorem na czele.

Gdzie: klub Poziomy, Warszawa
Kto: Huercos, Eltron, Botanica, Dtekk
Bilety: 20/30 zł, kup przed wejściem do klubu


Imprezy w piątek, 24 stycznia w Warszawie

999: STAUB X COM

Gdzie: klub 999, Warszawa
Kto: Przyjdź, zobacz, posłuchaj
Bilety: 30 zł, kup przed wejściem do klubu

STABU i COM to dwa cykle, które dzielą ze sobą ideę imprezy. W ten weekend w Warszawie nie dowiecie się, kto jest headlinerem imprezy ani jacy artyści na niej zagrają. Liczy się przede wszystkim muzyka!

Move Move

Gdzie: klub Luzztro, Warszawa
Kto: Przyjdź, zobacz, posłuchaj
Bilety: ? zł, kup przed wejściem do klubu

Cykl Move Move powraca do warszawskiego klubu Luzztro. W piątek gościem warszawskiej imprezy będzie Monster DJ – doświadczona artystka, której dokonania docenił ostatnimi czasy chociażby portal Resident Advisor umieszczając jej mix w cyklu Mix of the Day.

Imprezy w sobotę, 25 stycznia w Warszawie

Smolna Stardust: Robert Babicz live x LuLu Malina

Gdzie: klub Smolna, Warszawa
Kto: Robert Babicz live, LuLu Malina, Rafa’EL, Major F, Piotr Ho, KUAK, Kapoor. Furrier
Bilety: 40 zł, kup przed wejściem do klubu

Robert Babicz to postać, której nie trzeba przedstawiać żadnemu fanowi muzyki elektronicznej nad Wisłą. Sobotni wieczór na Smolnej zapowiada się niesamowicie ciekawie. W otoczeniu Roberta usłyszymy cały zestaw wyśmienitych artystów, w tym kuratorkę imprezy – LuLu Malinę.

Gdzie: klub Jasna 1, Warszawa
Kto: Vova Klk, Pahatam, Ghetto Sunrise, Grobel
Bilety: 30 zł, kup przed wejściem do klubu

Glutaminian Wschodu to nowa seria wydarzeń dedykowana w całości artystom, których życie zawodowe skupia się na wschód od adresu Jasna 1. W ten weekend w Warszawie na Jasnej 1 usłyszymy z artystów, którzy regularnie animują jeden z najpopularniejszych klubów na świecie – kijowski Closer.


Idę w Tango

Jeśli nie chcesz przegapić żadnego wydarzenia w Twoim mieście – pobierz aplikację Tango i bądź na bieżąco! Poimprezujmy razem w ten weekend!

Tango - imprezy w weekend

Tango – https://www.tangoapp.pl/

Muzyka klubowa w Warszawie

Biletomat.pl
PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.