34 i pół w Iskrze Pole Mokotowskie – urodziny GiGiego

Eventpromo
Iskra pole Mokotowskie

Co się odwlecze, to nie uciecze, a ostatecznie lepiej późno, niż wcale. GiGi, po pół roku od swoich trzydziestych czwartych urodzin, zaprasza wszystkich na właściwą celebrację w Iskrze Pole Mokotowskie. Będzie najlepsza muzyka, będą Wasi ulubieni Dj-e, będzie odpowiednia atmosfera. Wpadajcie do Iskry 18 września!

Iska Pole Mokotowskie na koniec sezonu

Chociaż to GiGi będzie świętować 18 września, nic nie stoi na przeszkodzie, abyśmy bawili się razem z nim. Jedno z ostatnich wydarzeń w Iskrze Pole Mokotowskie zamykających letni sezon, jest przede wszystkim dla nas.  Trzydzieste czwarte urodziny w IskrzeGiGi oraz wszyscy jego goście będą wspominać jeszcze długo.

Iskra Pole Mokotowskie

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Iskra Pole Mokotowskie – niekończące się techno

Co takiego wyjątkowego jest w warszawskiej miejscówce? Każdy, kto choć raz do Iskry trafił, zawsze wraca. Może to kwestia umiejętnego budowania klimatu, może to gościnność, może tego, że za konsoletą stają tam doświadczeni i kreatywni DJ-e? Tak, czy inaczej, regularna zabawa w Iskrze Pole Mokotowskie to jedno. Urodziny GiGiego – to drugie. Lepiej zapnijcie pasy, bo piątek raczej Was nie oszczędzi.

GiGi – recorded live Wisłoujście Festival 2020

Iskra Pole Mokotowskie – GiGi i jego goście

To oczywiście nie koniec dobrych wieści. Choć GiGi poradziłby sobie znakomicie z poprowadzeniem całonocnej zabawy, to i jemu należy się chwila wytchnienia. Za konsoletą prócz niego pojawi się plejada znanych i lubianych DJ-ów. W Iskrze Pole Mokotowskie 18 września stery przejmą: Adam Orębski b2b Bekett, Cream, DUSS, Isa Mai aka Mia Twin, Kalicky (który niedawno również świętował – swoje sceniczne dziesięciolecie), Meicon b2b WEIKUM, Sincz, Tomake, Tomazzo oraz Vitcat. Dla takiej ekipy warto zarwać noc, nieprawdaż?

DUSS – Kevin The Second

Iskra Pole Mokotowskie – 34. urodziny GiGiego

Urodziny GiGiego będziemy świętować w Iskrze już 18 września. Start o 20:00. Przybywajcie licznie, bawcie się dobrze, a przede wszystkim – bezpiecznie.


ISKRA Pole Mokotowskie wspiera ruch #SafeFUN #SafeRAVE #MaskON

Wszystkie eventy w warszawskiej Iskrze odbywają się zgodnie z wytycznymi Głównego Inspektoratu Sanitarnego. Właściciele klubu wspierają akcję #SafeFUN #SafeRAVE #MaskON, która ma zwrócić uwagę na przestrzeganie zasad bezpieczeństwa podczas wydarzeń takich jak koncerty czy imprezy, zarówno przez uczestników, jak i organizatorów. Szczegóły akcji znajdziecie tutaj.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →