DUSS w Second State. Duet podpisał kontrakt z wytwórnią Pan-Potów.

News
duss

Nie minęły jeszcze dwa tygodnie nowej dekady a my już mamy świetne wiadomości z rodzimego rynku muzycznego. Wszystko dzięki duetowi DUSS.

Second State – fonograficzna potęga

Second State to label założony w 2014 roku przez legendarny duet Pan-Pot. W ramach jego działalności regularnie wypuszczane są wydawnictwa takich artystów jak chociażby Amelie Lens, Joyhauser czy Regal. Berlińska wytwórnia zajmuje niezwykle silną pozycję na rynku wydawniczym, organizując przy tym imprezy promowane swoim szyldem. Showcase’y Second State odbyły się już w niemalże całej europie odwiedzając min. Watergate i amsterdamski De Marktkantine. Na pewno kojarzycie charakterystyczne czerwone okładki tej stajni.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

DUSS w Second State

Dziś niezwykle radosną wiadomością podzielił się z nami duet DUSS. Bydgoscy artyści ogłosili, iż udało im się podpisać kontrakt z Second State! Tym samym stali się drugim, zaraz obok Deasa, polskim wykonawcą, który zasilił szeregi tegoż labelu. Panom składamy serdeczne gratulacje i oczekujemy nadchodzących wydawnictw. Miło patrzeć na sukcesy rodzimych producentów, zwłaszcza te okupione latami ciężkiej pracy.

 Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →