Przerwa Techniczna w Remoncie – nowe oblicze klasycznej miejscówki

fot. DUSS / Facebook
Eventpromo
duss

Tym razem Riviera Remont zamieni się w minimalistyczną i abstrakcyjną przestrzeń, oferującą miłośnikom muzyki elektronicznej niepowtarzalną podróż po meandrach brzmień takich gatunków jak tech-house, minimal oraz deep-tech.

Przerwa Techniczna – nowa alternatywa Riviery

Już 16 grudnia jeden z najstarszych klubów w stolicy – Riviera Remont – za sprawą kolektywu Atomy zamieni się w minimalistyczną, fluorescencyjną i abstrakcyjną przestrzeń, którą wypełnią dźwięki starannie wyselekcjonowanej muzyki elektronicznej. To początek nowej historii, rodzącej się w murach jednego z najstarszych klubów w stolicy, który w przyszłym roku będzie obchodzić swoje 50-lecie! Klub Remont powstał w 1973 roku. Jednym z jego założycieli i dyrektorem w latach 1973–1979 był Waldemar Dąbrowski, minister kultury w latach 2002–2005. W klubie swoje pierwsze koncerty grały kultowe kapele: Kult, Brygada Kryzys oraz Daab. Na scenie debiutowały też niektóre kabarety. Nadchodzące wydarzenie, będzie czymś zupełnie nowym dla kultowej miejscówki.

Przerwa techniczna
fot. materiały promocyjne

Tworzymy ciekawą alternatywę dla imprez, które zwykle odbywają się w murach Remontu, oddając uczestnikom klimatyczną przestrzeń, w której podczas „PRZERWY TECHNICZNEJ w Remoncie” mogą po prostu zrobić sobie przerwę od rzeczywistości

– mówi DJ i organizator wydarzenia, Art Machine.

O wyjątkowy klimat zadbają DUSS, Weikum, Korenberg, Cast Away, Art Machine, Vozny oraz Kolektyw Atomy, który przygotuje na tę okazję specjalne dekoracje, tym samym potęgując Wasze wrażenia sensoryczne.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Wisłoujście 2019: DUSS @ TWIERDZA

Przerwa Techniczna w Remoncie – bilety

Bilety w przedsprzedaży są dostępne do nabycia na stronie Biletomat.pl. Druga pula biletów jest w cenie 45 zł. Jeśli jesteście zainteresowani, to nie zwlekajcie – w dniu imprezy będzie ograniczona dostępność wejściówek – po 60 zł na bramce klubu.

Zobacz także: Ableton Note – mobilna produkcja muzyki

Kup bilet na PRZERWĘ TECHNICZNĄ w REMONCIE

Biletomat.pl
45 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →