Nowe brzmienie i oblicze duetu Pan-Pot na EP-ce „Voodoo Signs”. Posłuchaj!

Fot. Robin Griffin
News
Pan-Pot, Second State, Voodoo Sings

Szefowie wytwórni Second State, berliński duet Pan-Pot, po roku nieobecności powraca z najnowszym materiałem. Premierę dwuczęściowej EP-ki Voodoo Signs zaplanowano na 18 czerwca (wersja digital) i 16 września (vinyl).

Założona przez Tassilo Ippenbergera i Thomasa Benedixa wytwórnia Second State, od kilku lat promuje brzmienie wiodących i wschodzących artystów muzyki techno. Tegoroczne wydawnictwa uznawane są za jedne z najmocniejszych jak do tej pory, co stanowi za spory progres w stosunku do poprzednich epek labelu.

Pan-Pot – Voodoo Signs

Pan-Pot. Idzie nowe, dosłownie

W porównaniu do Keid i Radio Berlin, typowych produkcji dla Pan-PotówVoodoo Signs EP, zawiera zauważalne zmiany w postaci breakbeatowych brzmień. Ten prosty, aczkolwiek skuteczny zabieg, pozwolił odejść duetowi od znanego i kojarzonego z ich produkcjami tzw. straight ahead techno. Od czasu swojego debiutanckiego albumu Pan-O-Rama z 2007 roku, duet Ippenberger i Benedix z roku na rok umacnia swoją pozycję w świecie elektroniki. Z berlińskim brzmieniem płynącym w ich żyłach, Pan-Pot zasilają scenę taneczną swoją własną, charakterystyczną muzyką.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Mimo zdobytej sławy nie spoczywają na laurach i nadają swojej muzyce świeżość. Voodoo Signs jest tego doskonałym przykładem. Czego możemy się spodziewać po nowym krążku naszych zachodnich sąsiadków? Ogromnie atmosferyczny i pełen sprzecznych elementów utwór Voodoo oraz Signs, klubowy banger o szybkim tempie, z napędzającym bitem.

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →