Honey Dijon pomoże Beyoncé wyprodukować nowy album? Tak mówią najnowsze plotki

Fot. Materiały własne
News
Honey Dijon i Beyonce

„Tak, nowa muzyka nadchodzi!" – obiecała Beyoncé w zeszłym roku. Teraz krążą plotki, że część tej muzyki została wyprodukowana przez legendę house, Honey Dijon.

Honey Dijon i królowa popu

Beyoncé pracuje obecnie nad swoim siódmym studyjnym albumem w karierze, a w jego produkcji ma podobno pomóc ikona muzyki house – Honey Dijon. Gregory Ellwood, ten sam dziennikarz, który poinformował o włączeniu utworu Be Alive do albumu King Richard z 2021 roku, twierdzi, że Dijon wyprodukowała dwa house’owe dodatki – dobrze słyszeliście, dwa – do kolejnego projektu królowej Bey. Domniemane zwrócenie się Beyoncé w kierunku muzyki house nie byłoby pierwszym przypadkiem, kiedy główny nurt popu, R&B czy hip-hopu skrzyżowałby ścieżki z muzyką taneczną.

Honey Dijon, Beyonce
Fot. NME.com

Będzie również teledysk

Nie jest tajemnicą, że Beyoncé chętnie dzieli się światłem reflektorów z innymi artystkami. Wiele zespołów na jej trasach koncertowych składało się wyłącznie z tancerek i muzyków. Na albumie piosenkarki Lemonade usłyszeliśmy zaś m.in. The Weeknda, Kendricka Lamara i Jamesa Blake’a. Wydaje się więc, że jeśli amerykańska artystka miałaby się skłaniać ku house’owemu kierunkowi na swoim kolejnym albumie, zatrudnienie takiej zawodniczki jak Dijon do pomocy w jego kształtowaniu wydaje się bardzo prawdopodobne i absolutnie nie mamy nic przeciwko temu. Według Ellingsona, Beyoncé nie tylko zakończyła prace nad dwoma wspólnymi utworami z Honey Dijon, ale przygotowuje z nią również teledysk!

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Honey Dijon przygotowuje się także do wydania swojego kolejnego albumu, Black Girl Magic, którego fragmenty zaprezentowała fanom w zeszłym tygodniu. Krążek ukaże się nakładem wytwórni Classic Music Company. Płyta pierwotnie miała ukazać się w 2021 roku, jednak przez pandemię jej premiera została przełożona. Ostatni album studyjny Beyoncé ukazał się 6 lat temu. Lemonade sprzedał się w liczbie 2,5 milionów kopii. Każdemu z nagrań na płycie towarzyszy teledysk, czyli jest to drugi „album wizualny” artystki po krążku z 2013 roku.

Honey Dijon feat. Dave Giles II, Cor.Ece & Mike Dunn – WorkPolecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →