Rozpocznijcie weekend, jak należy. Honey Dijon prezentuje nowy, kapitalny kawałek

materiały prasowe
News Zapowiedzi
Rozpocznijcie weekend, jak należy. Honey Dijon prezentuje nowy, kapitalny kawałek

Najnowszy singiel Honey Dijon, didżejki i producentki z Chicago, promuje jej nadchodzące wydawnictwo Black Girl Magic. Posłuchaj!

Work – propozycja na weekend

Nowy album Black Girl Magic jest współprodukowany przez założycieli wytwórni ClassicLuke’a Solomona i Chrisa Penny’ego, autora tekstów – Dave’a Gilesa II (Dave + Sam), brooklyńskiego piosenkarza i autora piosenek – Cor.Ece’a oraz legendę house’u – Mike’a Dunna. Udział gości, instrumenty nagrane na żywo i typowo wibrujące podejście Honey Dijon nadają jej nowej muzyce uroku. Przebłyski klubowej strony Amerykanki w połączeniu z jazzowymi rogami, cudownie głębokim basem i afirmującym życie słowem mówionym sprawiają, że jest to świetna propozycja na weekend. Kawałek oddaje esencję wieczornego wyjścia – od oszałamiającego, dynamicznego zakresu wokalu po gładkie wykończenia.

Jestem zaszczycona, że mogę podzielić się z Wami moim następnym singlem Work. Jest to hołd dla jazzu – mojej miłości, której brzmienie mocno uderza w parkiet – oznajmiła Dijon.

Inspiracją utworu był klip Neneh Cerry I’ve got you under my skin z albumu Red Hot + Blue, który powstał w momencie kryzysu związanego z AIDS.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Honey Dijon – od Chicago do Berlina

Amerykanka w świecie undergroundowej muzyki elektronicznej kojarzy się ze znakomicie dobranymi setami różnych gatunków oraz niebywałą energią, jaką przekazuje publiczności w swojej muzyce. Urodzona i wychowana w Chicago – ojczyźnie muzyki house. Miasto miało niebagatelny wpływ na styl jej twórczości. Podobnie jak w przypadku wielu innych osób z Chicago, jej przygoda z muzyką rozpoczęła się, gdy usłyszała w domu nagrania soulowe i R&B. Mieszanka muzyki „wietrznego miasta” z bardziej klasycznymi nowojorskimi brzmieniami i różnymi europejskimi wpływami, powodują, że jej sety są znane z dobrej selekcji, pasji oraz spójności.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →