Sara Landry publikuje nowe remiksy za free

ableton.com / materiały prasowe
News
Sara Landry publikuje nowe remiksy za free

Teksańska didżejka i producentka po kapitalnym dla niej 2021 roku oraz ostatnich głośnych występach w Paryżu nie zwalnia tempa! Artystka w ramach podziękowań za wsparcie opublikowała mini wydawnictwo Bad Bitch Flips Vol 1 z techno remiksami popularnych kawałków. Jest zabawa, posłuchajcie!

Będzie grane!

Sara Landry już na początku roku przejmuje parkiet nowymi remiksami mainstreamowych piosenek. Pamiętacie, jak ostatnio opublikowaliśmy dla Was listę potencjalnych kawałków na RAW Summer Hits? Nie ma tu nowych aranżacji hitów z lat 90. – są za to techno kawałki aktualnych młodych przedstawicielek hip-hopu i r&b. Mamy remiks klasyka 212 od Azalie Banks oraz stosunkowo młodych utworów: Daisy od Ashnikko, Need to know od Doji Cat oraz Thot Shit Megan Thee Stallion. EP-ka jest do pobrania za darmo!

Dziękuję bardzo za całą miłość, jaką mi okazaliście przez ostatni rok! Oto darmowy prezent, aby wyrazić moje uznanie: zbiór moich ulubionych flipów, które zrobiłam, moje wersje utworów kobiet, których muzyka zawsze podnosiła mnie na duchu i sprawiała, że ​​czułam się jak najgorsza suka – oznajmiła Sara Landry.

Spodziewajcie się tych numerów na kolejnych imprezach! Wydawnictwo zostało docenione między innymi przez VTSS, SPFDJ oraz Chippy Nonstop.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

„Once to watch!”

Sarę Landry wyróżniliśmy w naszym podsumowaniu ubiegłego roku. Teksańska producentka i didżejka w ciągu ostatnich kilku miesięcy stała się czołową reprezentantką RAW Agency. Artystka od lat rozwijała amerykańską industrialną scenę techno – poza występami w swoim rodzinnym mieście Austin oraz okolicznych stanach grała na największych festiwalach w USA jak Coachella, Red Rocks, Seismic czy Brooklyn Mirage. Wieść o potencjale Sary Landry w Europie rozniosła się błyskawicznie zaraz po wydanym na składance RAW Summer Hits vol. 2 kawałku Skate oraz jej ostatnich kapitalnych występach we Francji. Producentka i didżejka w swoich setach prezentuje selekcję dynamicznych, mocnych i zaskakujących numerów, które zachwycą każdego fana szybkiego techno. Pod koniec ubiegłego roku wydała minialbum dla Possession. Poniżej możecie zobaczyć reportaż nakręcony podczas jej wizyty Paryżu.

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →