Beyoncé solidnie przygotowuje zespół do tournée

fot. Beyoncé / Facebook
News
beyonce

Wielkie wydarzenia wymagają nadzwyczajnego przygotowania tak pod względem mentalnym, jak i fizycznym. Jak podaje brytyjski brukowiec "The Sun", popularna amerykańska piosenkarka Beyoncé wprowadziła restrykcyjne zasady wobec swojej ekipy koncertowej przed rozpoczęciem przyszłorocznego tournée Renaissance.

Kontrola przeszłości oraz ban na używki

Zarówno tancerze, jak i zespół mają przejść kontrolę. Zgodnie z ruchem #MeToo każdy członek ekipy ma zostać zweryfikowany, czy w przeszłości nie dopuszczał się aktów przemocy seksualnej. Informator „The Sun” zasugerował również, że alkohol i narkotyki zostaną zakazane zarówno podczas prób, jak i podczas samej trasy.

Bey wie, że nowe występy będą wymagały intensywnej choreografii i precyzji, więc wszyscy muszą być czyści i trzeźwi. Nie będzie też szalonych imprez na trasie

– czytamy.

Beyoncé ma zapewnić również całej swojej załodze dostęp do wsparcia i zasobów w zakresie zdrowia psychicznego.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Wie, że ludzie są najszczęśliwsi, gdy wiedzą, że ich dobro jest spełnione i chce wykorzystać to, czego nauczyła się w biznesie, aby dawać przykład

– kontynuuje informator „The Sun”.

Na chwilę obecną daty trasy Renaissance nie zostały jeszcze ogłoszone, lecz samo tournée zostało potwierdzone w październiku – trasa ma rozpocząć się latem 2023 roku.

Zobacz także: Zagraniczne projekty elektroniczne, które zawiesiły działalność (część 1.)

Album Renaissance został wydany 29 lipca 2022 i zebrał w przeważającej liczbie pozytywne (a nawet rewelacyjne) opinie w mediach muzycznych. Wyjątkiem jest Resident Advisor, który jako jedyny wystawił notę poniżej wspaniałej lub dobrej – 60, zarzucając artystce, że „album jest niespójny oraz zbyt mocno próbuje zanurzyć się w kulturze [klubowej – przyp. red.], która nie należy do niej”.

Beyoncé – BREAK MY SOULPolecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →